Oyun ve oyundaki ilerleme USB aracılığıyla yüklenebilir mi?

Yusuf_Bey12

Centipat
Daha fazla  
Ben bilgisayarımı yakında formatlayacağım. PES 13'ün içindeki ilerlemelerin kaybolmasını istemiyorum ve bu ilerlemeyi ve oyunu USB aracılığıyla yedekleyebilir miyim? Yedekleyebilirsim nasıl yedeklerim?

Save dosyasını yedekleyebilirsiniz genelde belgelerde olur.

Biraz araştırdım "Belgelerim/Konami/Pes13/Save" buraya bakabilir misiniz hocam?

Hocam "belgeler" kısmındaki KONAMI klasörünü flash belleğe kopyalayın. Format sonrası PES 13'ü tekrardan kurduktan sonra aynı yerine yapıştırın.

Hocam böyle bir ekran çıktı

Hocam "belgeler" kısmındaki Konami klasörünü flash belleğe kopyalayın. Format sonrası PES 13'ü tekrardan kurduktan sonra aynı yerine yapıştırın.

Hocam eminsiniz değil mi korkuyorum çok emek verdim o yüzden.

Dosya Ekleri

• ac.png
    ac.png
    55 KB · Görüntüleme: 17
Hocam böyle bir ekran çıktı
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi direkt konami dosyasını yedekleyin hocam ek ayarlarınız falan olabilir tekrar yüklediğinizdede belgeler kısmına konami dosyasını geri atın.

Ama önceden kaydettiğin ilerlemenin save dosyası da orada yer alıyor şu anda, formattan sonra oyunu geri yüklersen Konami klasöründe o save dosyası yer almıyor olacak.

Evet save dosyası olmayacak ancak arkadaş save dosyasını değil, direkt Konami dosyasını yedekle demişti ve Konami dosyası oyunu yeniden kurduğumda da bulunacak.

Evet save dosyası olmayacak ancak arkadaş save dosyasını değil, direkt Konami dosyasını yedekle demişti ve Konami dosyası oyunu yeniden kurduğumda da bulunacak.
İkisi de olur. Eğer derseniz ki garanti olsun, ikisini de yedekleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı