Oyun ve yayın için i7 8700K ve MSI GTX 1080 Ti sistem toplama

F1ne

Hectopat
Arkadaşlar max 10.000'e kadar çıkabilirim zorlarsam ama 9.000 yada daha altı olursa daha iyi olur.
Kesin olmasını istediğim işlemci i7 8700K ve MSI GeForce GTX 1080 Ti Gaming X 11G. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediğin parçalar doğrultusunda 9.000TL'ye bu sistemi kapatmak zor.
SSD ve İşlemci Soğutucu eklemeden 9.600TL tutuyor. :)
9k.png

:) Berkay hocam teşekkür ettim hakikaten beklediğimden fazla çıktı peki siz işlemci soğutucusunu ve ssdyi de ekleyin ne kadar olucak bakalım.

Daha soğutucusu var bunun.

9.250 TL
Bellekten ve SSD'den kısarak fiyat aşağıya çekilebilir. Aşağıdakiler ile 8.825 TL oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Assassin's Creed Origins - 1440p - Ultra:

Ryzen 7 2700X
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Core i7 8700K

Fark nerede?

Son düzenleme:
Kendine zararın olur, eğer Intel diye tutturursan. Kazancın daha fazla olmamakla birlikte para kaybın olacak. Hatta Ryzen ile kazancın bile oluyor. %20 fark var. Mantık dahilinde de marka fanatikliğini sürdürmeyin bence.

Hocam haklısın aslında bende sizin gibi düşünüyorum marka takıntısından çok performansına bakarak alırım ama şöyle bir realite var ben takmayıp alınca sonra satmak istediğimde karşıdaki adamın takıntısı oluyor amd ye burun kıvırıp fiyatı çok düşürme muhabetine giriyor örnek araba markaları gibi yani o yüzdende amd koymak istemiyorum sisteme hatta geçtim işlemciyi ekran kartı amd alsam benim için daha iyi olucak monitörüm freesync ama dediğim gibi amd düşünmüyorum ileride satma durumuma karşı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı