Oyun videoları iyi bir içerik mi?

İçerik tüketicisi olarak çok farklı içerikleri deneyimledim, videonun 4. dakikasına kadar olan kısım ile sonrası arasında çok bir fark yoktur zannediyorum. 40 dakikalık video süresi fazla uzun, muhabbetiniz çok sarmıyor, izleyicinin 40 dakikasını vereceğini zannetmiyorum. Rekabetçi bir oyun oynamıyorsunuz hatırlatırım, gerçekten sıkıcı bir oyun oynuyorsunuz ve bunu eğlenceli hale getirmek için iyi sohbet etmeniz gerekiyor ya da oyunu eğlenceli bir oynanımda sunmanız gerekiyor, bunu çok güzel başaran belli kanallar var, şimdi soruyorum bir izleyici sizi neden izlemek istesin, bunu her videoda kendinize sorarsanız daha iyi işler başaracağınıza inanıyorum.
Öncelikle şunu söylemek istiyorum video sahibi ben değilim. Genel de videoların başları giriş kısmı olur. Evet 40 dakika fazla ancak videonun gelişme kısmı 5. dakikadan sonra başlar diye düşünüyorum. Bu yüzden ilk beş dakika biraz daha oyunu tanıtma falan olarak geçer. Yani en azından benim fikrim böyle.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum video sahibi ben değilim. Genel de videoların başları giriş kısmı olur. Evet 40 dakika fazla ancak videonun gelişme kısmı 5. dakikadan sonra başlar diye düşünüyorum. Bu yüzden ilk beş dakika biraz daha oyunu tanıtma falan olarak geçer. Yani en azından benim fikrim böyle.
Videonun 20. dakikasına kadar izledim, fikrim pek değişmedi. Biraz daha akıcı konuşulmuş, oyuna biraz daha alışılmış sadece. Dediğim gibi, doğaçlama yeteneği yoksa video çok sıkıcı oluyor, kesmeden belirli yerleri izlenecek gibi değil.
Özet:
1- Sohbet geliştirilmeli.
2- Oyun tarzı eğlenceli kılınmalı.
3- Sıkıcı ve kem küm edilen yerler kesilmeli.
4- Espriler geliştirilmeli.

Önerim daha popüler oyunları oynayın. Valorant, Among Us, Pubg Mobile gibi oyunlar şu anda gördüğüm kadarıyla çok izleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı