Oyun videoları iyi bir içerik mi?

Bu tarz videolara devam etmeyi düşünüyorum. Ayrıca hikayeli oyunların videolarını da çekmek istiyorum fakat izlenemz diye korkuyorum. Mesela Crysis Remastered, AC Origins tarzı büyük oyunlar.
Öncelikle oyun tavsiyesi olarak kesinlikle videodaki arkadaşınızla Stranded Deep oynayın ve atın, videolarınızı izleyeceğim eğer istikrarlı bir şekilde devam ederseniz gelişeceğinizden eminim. Ayrıca kanalınıza bir az göz gezdirdim, bence kutu açılımlarını kaldırırsanız iyi olabilir ancak para kasma taktiği adlı videonuzu kesinlikle kaldırın, gelişmeniz için yarayacaktır. Para kasma taktiği gibi videolar izlenir ancak pek verimli olmaz kanalınız için. Sakın crack oynayayım falan demeyim farkedilirse linç yiyebilirsiniz ve bu da gelişmeniz için bir engel olur. Onun dışında dediğim gibi oyun videoları kalsın (para kasma taktiği hariç) diğer videoları silin ve sıfırdan bir başlangıç yapın. Diyeceklerim bu kadar, ellerim yoruldu. Umarım yardımcı olabilmişimdir, başarılar.

Merhabalar. YouTube üzerinde oyun videolarını devamlılıkla atmayı planlıyorum. Hatta ufaktan başladım. Sizce videolarım nasıl ve bu içerik benim tarzımla tutar mı? Analyan kişilerden destek olmasını istiyorum. Eğer yaptığım şey yasaksa ceza yerine kaldırılmasını talep ediyorum. Örnek olarak son videom.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kutu açılım videoları size bir gelişme sağlamaz yavaş yavaş gelişirsiniz umarım ve oyun içeriği tutar gibi ama edit montajlı güzel mesela bu kanal gibi KhaL bence oyun videolarına devam edebilirsin ve yazım yanlışı yaptınız analyan biri raporlamadan değiştirin.

G*tüne fırın küreği girer falan, bu tar kaba kelimeleri kullanmayı bırakabilirsiniz, tabi samimiyet katıyor ama aynı zamanda itici geliyor. Birde video çok uzun, daha kısa tutmanızı öneririm kimse oturup 40 dakika sizin videonuza ayrımaz. Onun dışında, iyi abone oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı