Oyun videosu için görüntüyü bozmayacak render programı önerisi

gablov

Hectopat
Yer
Königsberg
Daha fazla  
Arkadaşlar kendimce videolar çekiyorum öylesine, fakat Camtasia'dan render aldığımda görüntüde açık bozulmalar görüyorum. Renderıda mecbur yapmak zorundayım çünkü video boyutları çok büyük oluyor. Bana kullanması basit görüntüyü kaliteyi renderlayacak program önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Camtasia Studio 9 içerisinde render ayarları yapabiliyorsunuz. Kendiniz kaliteyi ayarlayabilirsiniz eğer otomatik kaliteden seçiyorsanız yüksek ihtimal kötü kalite ortaya çıkar. Ben de bir zamanlar kullandım hep kendi ayarlarımla render yapıyordum.

Premere Pro kullan ilk başta karışık gelebilir ama temel şeyleri öğrendin mi yavaş yavaş kaparsın. İlk başta internetten video nasıl keserim nasıl eklerim istediğim formatta nasıl renderlarım onlara bak

Edit: Pardon ekran kaydı için sormuşsunuz sanırım ben yanlış anlamışım.

Camtasia'da montajlanacak videonun orijinal çözünürlüğü ne ise o çözünürlükte render al. Daha düşük ya da daha yüksek bir çözünürlükte render alırsan bozulmalar meydana geliyor.

Arkadaşlar kendimce videolar çekiyorum öylesine, fakat Camtasia'dan render aldığımda görüntüde açık bozulmalar görüyorum. Renderıda mecbur yapmak zorundayım çünkü video boyutları çok büyük oluyor. Bana kullanması basit görüntüyü kaliteyi renderlayacak program önerilerinizi bekliyorum.

Camtasia Studio 8 kullanıyorum ve Tavsiyem kendi oynatıcısı ile birlikte renderlama. Ben öyle yaptığımda bozulmalar oluyordu. Ya Custom production setting ile ayarla ya da Smart Player olmayan renderları seç.

Da Vinci Resolve

Wondershare Uniconverter veya Handbrake kullanın.

Özellikle Handbrake kullanırsanız cam gibi görüntü elde edebilirsiniz.
Handbrake kullanımı kolay mıdır?
Premiere Pro ile Render yapmayı da denedim. Oyun 2K ve kayıt aldığım program AMD Relive. Sanırsam AMD Relive'dan dolayı bozulmalar oluyor. OBS'den kayıt alıp, montajı Premiere ile yapıp Handbrake ile render alırsam tekrar sanırsam hem sıkıntı kalmaz hem de boyutu bir nebze düşer.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı