YouTube videosu için render programı önerisi

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Render'da yeni sayılırım birkaç sene önce yapıyordum tekrar başladım, YouTube'a kaliteli videolar çekmek istiyorum. Oynadığım oyunları insanlarla paylaşmak istiyorum hem benim için günlük olur hem insanlar belki sever izlerler. Video programı önerileriniz var mı? Video çekmek için ve render için. Ücretsiz olursa süper olur şimdiden teşekkürler.

Ücretsiz değil hocam ancak genel olarak Adobe Premier kullanılıyor bende orada video edit işlerimi hallediyorum eğer öğrenciyseniz aylık 80-90 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

Daha önceleri Bandicam ve bir zamanlar popüler olan bir render programı kullanıyordum şu an inanır mısınız adını bile unuttum. Ses için bile bir program kullanıyordum YouTube'da ve Google'da araştırdım kafam karışıktı iyice karıştı.

Daha önceleri Bandicam ve bir zamanlar popüler olan bir render programı kullanıyordum şu an inanır mısınız adını bile unuttum. Ses için bile bir program kullanıyordum YouTube'da ve Google'da araştırdım kafam karışıktı iyice karıştı.

Ses kaydı için ücretsiz olarak yüksek ihtimal Audacity'i kullanıyorsunuzdur. Video içinde ücretsizdi sanırsam camtesia olması lazım bunu kullanıyor olabilirsiniz öncesinde.

Ücretsiz değil hocam ancak genel olarak Adobe Premier kullanılıyor bende orada video edit işlerimi hallediyorum eğer öğrenciyseniz aylık 80-90 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

Maalesef şu an için bir programa aylık para ödemem mümkün değil birkaç sene sonra okulum bitecek ve işim olacak o zaman anca alabilirim. Şu an için bir süreliğine bedava olanlar tercihim arasında.

DaVinci reoslve - Blender. Bedavalar ve harikalar.

DaVinci araştırdım ve biraz karışık geldi sizce hangisi iyidir biraz daha kolaylık açısından uzun süredir video render işleriyle uğraşmadığım için çok uzağım unuttum her şeyi.
Ses kaydı için ücretsiz olarak yüksek ihtimal Audacity'i kullanıyorsunuzdur. Video içinde ücretsizdi sanırsam camtesia olması lazım bunu kullanıyor olabilirsiniz öncesinde.

Camtasia Studio 8'di evet hatırladım teşekkür ederim :D.

DaVinci araştırdım ve biraz karışık geldi sizce hangisi iyidir biraz daha kolaylık açısından uzun süredir video render işleriyle uğraşmadığım için çok uzağım unuttum her şeyi.
Ücretli olarak Adobe Priemier en iyisidir.

Ama benim önerdiklerimin altta kalan tarafı yok. Youtube da basit video editleme ile ilgili bir çok eğitim videosu bulabilirsin. Udemy'de de var.

DaVinci ve Premiere Pro birbirlerine yakınlar ben uzun süre DaVinci kullandıktan sonra Premiere geçtim, DaVinci ücretsiz olduğu için onunla başlamıştım. Geçişte çok fazla zorlanmadım. Daha basit uygulamalar var fakat sizi kolaya alıştırır ileride daha görsel yapmanızı engeller fakat DaVinci ve Premiere Pro'da yapabileceklerinizin neredeyse sınırı yok diyebilirim. DaVinci ile başlamanızı ileride imkan olunca Premiere Pro'ya geçmenizi tavsiye ederim şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı