Oyun Yapımı için Ekip Arkadaşı

Yaşım 14, ekip hala tam değilse ben de katılmak isterim. İsterseniz oyun dosyasının bir kısmını ben, bir kısmını diğer arkadaş... Böyle böyle 3D bir oyun yapabiliriz. Tabii ki iyi bir oyun yapma programıyla ben de size katılırsam sevinirim. Bilginize...

Merhaba, ben olabilirim. Orta düzey C# biliyorum. Yaşım 12, Discord'um var, mikrofonum var. Ama 2 yıl olmuş, muhtemelen bulmuşsundur.

12 yaşında ha? Tebrik ederim başarılar diliyorum sana.

Beyler sizin gibi insanları toplayıp bir ekip kurmak istiyorum. Ben product Manager olacağım(şu anlık yazılım işlerine pek hakim
Değilim)eğer katılmak isteyenler beni etiketleyebilir.

Beyler sizin gibi insanları toplayıp bir ekip kurmak istiyorum. Ben product Manager olacağım(şu anlık yazılım işlerine pek hakim
Değilim)eğer katılmak isteyenler beni etiketleyebilir.
Sermayesi olmayan küçük bir ekipte iş ile ilgili bilginiz de olmadan product manager nasıl olunuyor? İşi bilmeseniz dahi bir sermayeniz olur veya tam tersi iş ile ilgili bilginiz/zanaatiniz olur paranız olmaz anlarımda kim ne yapsın sizi? Ne demişler almadan vermem gülüm.

Son düzenleme:
Sermayesi olmayan küçük bir ekipte iş ile ilgili bilginiz de olmadan product Manager nasıl olunuyor? İşi bilmeseniz dahi bir sermayeniz olur veya tam tersi iş ile ilgili bilginiz/zanaatiniz olur paranız olmaz anlarımda kim ne yapsın sizi? Ne demişler almadan vermem gülüm.

Hocam aslında haklısınız ama benim de yazılımda olmasa da müzikde az çok da olsa bir bilgim var. Peki siz biliyorsanız bu yazılım işlerini bana nereden başlamam gerektiğini söyleyebilir misiniz😊?

Hocam aslında haklısınız ama benim de yazılımda olmasa da müzikde az çok da olsa bir bilgim var. Peki siz biliyorsanız bu yazılım işlerini bana nereden başlamam gerektiğini söyleyebilir misiniz😊?
Yazılım ilgimi çekmiyor yazılım hakkında bilgi sahibi değilim haliyle:) İlerisi için İran'da ticaret yapmak gibi bir hayalim var benim de Farsça öğrenmeye çalışacağım dil bilmeden iş yapamam değil mi? Yukarıda yazma sebebim ne tür bir proje olursa olsun herkesin bir emek vermeden bir araya gelemeyeceğini belirtmek istemiştim bir şeyler vermeliyiz ki ürün ortaya çıksın. Müziğe yeteneğinizin olması çok güzel o alanda ilerlemeye çalışabilirsiniz mesela birbirinizin eksiklerini tamamlayacak bir ekipte kurabilirsiniz çünkü o alanda bir bilginiz var. Eğer gerçekten yazılım ile uğraşmak bir ekip kurmak istiyorsanız öğrenebilirsiniz iş çalışmakta bitiyor. Umarım hayallerinizi gerçekleştirirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım ilgimi çekmiyor yazılım hakkında bilgi sahibi değilim haliyle:) İlerisi için İran'da ticaret yapmak gibi bir hayalim var benim de Farsça öğrenmeye çalışacağım dil bilmeden iş yapamam değil mi? Yukarıda yazma sebebim ne tür bir proje olursa olsun herkesin bir emek vermeden bir araya gelemeyeceğini belirtmek istemiştim bir şeyler vermeliyiz ki ürün ortaya çıksın. Müziğe yeteneğinizin olması çok güzel o alanda ilerlemeye çalışabilirsiniz mesela birbirinizin eksiklerini tamamlayacak bir ekipte kurabilirsiniz çünkü o alanda bir bilginiz var. Eğer gerçekten yazılım ile uğraşmak bir ekip kurmak istiyorsanız öğrenebilirsiniz iş çalışmakta bitiyor. Umarım hayallerinizi gerçekleştirirsiniz.

Hocam yazılımı oyun anlamında kuracağım müzik işlerini ben diğer işleride diğer arkadaşlar yapacak onu demek istedim

Abi biz bir projeye girişçez unity kullanıyorsan yardım edebilir misin kodcumiz var 3d artist yardım eder misin
Merhabalar, konu başlığından anlayacağınız gibi bir oyun projem var ama tek başıma yapmam biraz zor olacağı için bir arkadaş arıyorum (yaşım 14).
Oyun tamamen 3D.

Gereksinimlerim;

Yaş fark etmez ama tercihen 9 yaşının üstünde olmalı.
Oyunu Unity'den yapacağım için orta-ileri düzey C# bilmeli.
Mikrofon zorunlu değil olursa iyi olur.
Discord hesabı.

Bunların hepsini karşılayan varsa Discord hesabım:
Ali Eren 14#9421
Ben 3d artist arıyom yardım eder misin
O kadar da bilgisiz sayılmam daha önce birkaç projem oldu.
3 senedir 2D oyunlarla uğraşıyorum.
Son 6 aydır 3D'ye geçtim.
Beni aşan bazı yerler oldu zorlandığım ondan yardım istiyorum.
Bende biliyorum olmayacağını eğer olsa herkes bir Fortnite yazardı.
Yani bilgim var öyle aşırı değil ama var.

Yok Online değil.
Bize 2d artist lazım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı