Oyun yüklerken PC yeniden başlıyor

Coda

Hectopat
Dün oyun yüklerken PC kendini yeniden başlatmış ve oyunun yüklemesi durmuş. Oyunun 15 GB'ını indirdikten sonra yeniden başlatmış bunun nedeni ne olabilir? Ve bu eğer bir hataysa nereden bakabilirim?

Diskiniz dolmuş olabilir mi?

Disk dolduğunda indirilen dosya hata verirdi. Bilgisayarın yeniden başlaması farklı bir konu ile alakalı muhtemelen. Ama çok ayrıntı vermemişsiniz. Olay görüntüleyicisine bakabilir misiniz bir hatadan dolayı mı kapanmış diye? Mavi ekran alıp kapandıysa minidump dosyası paylaşın.

Disk dolduğunda indirilen dosya hata verirdi. Bilgisayarın yeniden başlaması farklı bir konu ile alakalı muhtemelen. Ama çok ayrıntı vermemişsiniz. Olay görüntüleyicisine bakabilir misiniz bir hatadan dolayı mı kapanmış diye? Mavi ekran alıp kapandıysa minidump dosyası paylaşın.

Haklısınız bir kontrol etmek lazım.

250 GB yer var bilgisayarda.

Hocam bilgisayara geçince buraya atarım sağolun.
@LOTR Manyağı
Ekran Görüntüsü (14).png

Ekran Görüntüsü (15).png

Son düzenleme:
250 GB yer var bilgisayarda.

Hocam bilgisayara geçince buraya atarım sağolun.
@LOTR Manyağı Eki Görüntüle 1167683
Eki Görüntüle 1167685
Hocam bilgisayarınız ani bir güç kesintisinden dolayı kapanmış gibi duruyor. PSU tozlanmış olabilir, ya da elektrikte bir dalgalanma olabilir. Ciddi bir durum gibi durmuyor. Tekrarı yaşanırsa üzerinde durulabilir ancak şu aşamada ciddi değil. Yine de aşağıya uygulayabileceğiniz birkaç adım içeren bir link bırakıyorum.

Hocam bilgisayarınız ani bir güç kesintisinden dolayı kapanmış gibi duruyor. PSU tozlanmış olabilir, ya da elektrikte bir dalgalanma olabilir. Ciddi bir durum gibi durmuyor. Tekrarı yaşanırsa üzerinde durulabilir ancak şu aşamada ciddi değil. Yine de aşağıya uygulayabileceğiniz birkaç adım içeren bir link bırakıyorum.

Sağolun hocam dün yine denedim bu sefer oldu bir daha olursa attığınız şeyi yapacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı