Oyuna Gelen Güncelleme Farklı Diske Aktarılabilir mi?

xrelian

Hectopat
Benim PUBG oyunum C diskindedir. Bu oyuna yaklaşık 20-25 GB arası güncelleme geldi. Fakat benim diskimde 9 GB yer var ben bu güncellemeyi farklı bir diske yapabilme şansım var mıdır? Örnek olarak D diski

C diski 120 GB SSD, D diski 500 GB HDD'dir.

Junction link kullanabilirsiniz. Uygulamayı kapattıktan sonra dosyayı HDD'ye kopyalayın, akabinde başlat menüsünde CMD yazıp arama yapın. CMD'yi yönetici olarak çalıştırın, sonra
mklink /j "C:\Program Files (x86)\Microsoft SDKs" "E:\SDK\x86\Microsoft SDKs"
bu linki kendinize göre düzenleyip CMD ekranına yazın.
İlk yazacağınız alan dosyanın olması gereken kısım, ikinci yazacağınız kısım ise HDD'deki yolunuz.
Herhangi bir yerde takılırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Junction link kullanabilirsiniz. Uygulamayı kapattıktan sonra dosyayı HDD'ye kopyalayın, akabinde başlat menüsünde CMD yazıp arama yapın. CMD'yi yönetici olarak çalıştırın, sonra
mklink /j "C:\Program Files (x86)\Microsoft SDKs" "E:\SDK\x86\Microsoft SDKs"
bu linki kendinize göre düzenleyip CMD ekranına yazın.
İlk yazacağınız alan dosyanın olması gereken kısım, ikinci yazacağınız kısım ise HDD'deki yolunuz.
Herhangi bir yerde takılırsanız yardımcı olmaya çalışırım.
Biraz uğraşayım, sorun çıkarsa yazarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG gibi bazı oyunlar 50-100 MB bir güncelleme için bile bazı dosyaları yeniden yükleyebiliyor.
PUBG silip alanı yüksek diskine yüklemeni öneririm.

Bu konuya bakın hocam. Oyununuzu güncelleme yapacağınız diske taşıyın. Oyun dosyaları bölünmüş bir şekilde oynayamazsınız tek bir yerde olması gerekir.

Bu konuya bakın hocam. Oyununuzu güncelleme yapacağınız diske taşıyın. Oyun dosyaları bölünmüş bir şekilde oynayamazsınız tek bir yerde olması gerekir.
Bunu yaparken de yani oyunun main klasörünü taşırken uptade gerekli hatası alıyorum.
download.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı