Oyuna gelen toksiklere ne yapmalı?

Aga gelmiş şöyle iki IQ düşüşü yaşayan arkadaş, Master maçımda chester ve gus yaptılar savaş topunda. Hayır yani kocaman "Master" rank. Ben bunlara ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 1828928

Bir de ben aralarında en yüksek ranktım. Onların seçimi gelir gelmez picklediler. Kaybettik. Sonra beni ekleyip lobiye davet ettiler bayağı bir sövdüler. (orada hemen attılar sonra görüntü alamadım.)
Nesi komik?
Knk oyunda mute la geç. Oyun bittikten sonra da raporla en iyisi valla kafa rahat mute layınca

Brawl start oynamanıza güldüler büyük ihtimalle, sorunuza gelecek olursak bir şey yapılamaz. Reportlayın geçin, çok fazla takmayın.

Brawl starts kötü bir oyun değilki? Her kitlesi küçük olan oyun velet oyunumu oluyor?

Bro çıktığı zaman başladım. 14K küsur de Pass sistemi geldiğinde bıraktım. İllallah ettim oyundan. İğrenç durumda.

Velet oyunu dediğimi de nereden çıkardınız? 2-3 sene önceye kadar sabahtan akşama kadar oynadığım bir oyundu kendisi, sonradan saçma sapan güncellemeler getirilerek çöp edildi ve şu anda benim için kötüden de öte leş bir oyun.
Ayrıca evet kitlesi küçük olan oyunlar velet oyunudur, velet çocuk demektir zaten. Bir oyunun kitlesi çocuklardan oluşuyorsa bu o oyunun çocuklara hitap ettiği anlamına gelir. Mesela Roblox benim için bir çocuk oyunu, RDR 2 ise 16+ yaş yetişkin oyunudur.
Her süpercell oyununun hitap ettiği kesim belli 7+ çocuklar ki çoğu aile terbiyesi görmemişler bende bir ara göz atmak için oynamıştım oynamaz olaydım ne tiksinç bir oyun cidden ki bu benim tiksinç demem 2019 başlarıydı.

Ben kutular varken 10 tane eksik karakterim vardı. Kutular gidince çıkartabildim.

Parası ne olacak?
Koskoca ülkede normal varlıklı bir aile bile iphone 13'ü taksitle alıyor sende taksitle al oyunları.

Her şeye girip 500 puan çektiğini söylüyordu sonra birileri fark edince Technopat'tan başlandı sanırım hatta bununla ilgili bir konu var.

Yeni hesap açmaktan bıkmadın demek ha...

Yeni hesap açmaktan bıkmadın demek ha...
Ne alaka ben onu savunan bir şey mi söyledim ve bakarsan benim hesap açma tarihim konunun açılmasından önce

Yeni konular

Geri
Yukarı