Oyuna girdikten sonra renk körü modu açılıyor

Klos

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp Victus 16 s0011nt
Ryzen7 7840HS
RTX 4060 8GB 120W
2x8GB Samsung 5600MHz CL46
1TB SSD
2.Laptop
Asus x542ur
i5-7200u
GeForce 930mx 2GB
8GB(Corsair)+8GB(Samsung) 2133mhz CL15
JD240 240GB SSD
1TB HDD
1080p Panel
Bir oyuna girdikten sonra renk körü modu açılıyor (kırmızıyla alakalı sanırım). Radeon'un driverından kaynaklı ama kapatmayı bulamadım. Sildim tekrar yükledim işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben amd ekran kartı kullanıyorum amdnin programı yüzünden bu sorunu yaşadım. Sorun temiz format attıktan sonra düzeldi ama format atmadan önce şu şekilde düzelttim;
-windows arama kısmına "renk filtreleri" yazıyoruz.
-"renk filtrelerini aç" kısmının altında "filtreleri açma veya kapama için kısayol kullan" kısmını tikliyoruz ve "renk filtrelerini aç"ı açıyoruz
-alt kısımda "kırmızı-yeşil","kırmızı-yeşil" ve "mavi-sarı" olmak üzere 3 seçenek var bunları tek tek test ederek hangisi size yarıyorsa onu kullanın ben de 1. seçenek işe yaramıştı.

Evet ben de AMD kullanıyorum ve sorun Radeon Software yüzünden oluşuyordu. Geçen gün format attım,Radeon Software'i yükledim ve bu sorun oluşmaya başladı. Fakat şimdi sizin anlattığınız yolu deneyince sorunum çözüldü. Çok teşekkür ederim,sağolun.

Ben amd ekran kartı kullanıyorum amdnin programı yüzünden bu sorunu yaşadım. Sorun temiz format attıktan sonra düzeldi ama format atmadan önce şu şekilde düzelttim;
-windows arama kısmına "renk filtreleri" yazıyoruz.
-"renk filtrelerini aç" kısmının altında "filtreleri açma veya kapama için kısayol kullan" kısmını tikliyoruz ve "renk filtrelerini aç"ı açıyoruz
-alt kısımda "kırmızı-yeşil","kırmızı-yeşil" ve "mavi-sarı" olmak üzere 3 seçenek var bunları tek tek test ederek hangisi size yarıyorsa onu kullanın ben de 1. seçenek işe yaramıştı.
Çözdüm sorunu gerçekten çok teşekkür ederim bunu arıyordum bende

Yeni konular

Geri
Yukarı