Çözüldü Oyuna girince ses gelmemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkan MUSTAFA

Hectopat
Daha fazla  
Normalde kulaklığımda bir sıkıntı yok ama Valorant veya CS:GO girdiğimde kulaklığımdan ses gelmiyor oyundan çıktıkdan 10 saniye sonra geri düzeliyor buna bir çözümünüz var mı?
(Kulaklığım Bluetooth'lu ve masaüstü kullanıyorum o yüzden Bluetooth alıcı kullanıyorum, CS:GO için güncellemelerimi yaptım oyun dosyalarını doğruladım ama yine de düzelmedi. Valorant'a gelirsek lobideyken ses geliyor ama herhangi bir maça girince ses gelmiyor. eFootball ve hikayeli oyunlarda ses geliyor)

Çözüm
Baktım ve bütün kulaklıkları çıkarttım bekle bir dakika galiba bir çözüm buldum.
(Oyuna girince arka plandaki seslerde gidiyor ve düzeltemedim.)

Cihazı sildim PC'den ve yeniden ekledim düzeldi.
Normalde kulaklığımda bir sıkıntı yok ama Valorant veya CS:GO girdiğimde kulaklığımdan ses gelmiyor oyundan çıktıkdan 10 saniye sonra geri düzeliyor buna bir çözümünüz var mı?
(Kulaklığım Bluetooth'lu ve masaüstü kullanıyorum o yüzden Bluetooth alıcı kullanıyorum, CS:GO için güncellemelerimi yaptım oyun dosyalarını doğruladım ama yine de düzelmedi. Valorant'a gelirsek lobideyken ses geliyor ama herhangi bir maça girince ses gelmiyor. eFootball ve hikayeli oyunlarda ses geliyor)

Ses ayarlarına girip. Ses karıştırıcıyı kontrol ettiniz mi? (örneğin Chrome kulaklığa ayarlıyken, Opera'nın hoparlör e bağlı olması gibi)

Baktım ve bütün kulaklıkları çıkarttım bekle bir dakika galiba bir çözüm buldum.
(Oyuna girince arka plandaki seslerde gidiyor ve düzeltemedim.)

Cihazı sildim PC'den ve yeniden ekledim düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı