Oyuna girince ses gidiyor

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
Merhabalar, sebebi neden kaynaklı bilmiyorum. Bilgisayarı açtığımda ses normal bir şekilde geliyor fakat oyuna girince ses gidiyor. Oyundan çıkınca da ses geri geliyor. Çözümü var mıdır?

Not: Oyuna girince sistemden hiçbir şekilde gelmiyor. Ancak oyundan çıkınca geliyor. Tabii bazen de oyundan çıkınca gelmiyor. Arada bir de YouTube'den film izleyince ses gidiyor.

Hangi oyun orijinal mi?
Merhabalar, sebebi neden kaynaklı bilmiyorum. Bilgisayarı açtığımda ses normal bir şekilde geliyor fakat oyuna girince ses gidiyor. Oyundan çıkınca da ses geri geliyor. Çözümü var mıdır?

Not: Oyuna girince sistemden hiçbir şekilde gelmiyor. Ancak oyundan çıkınca geliyor. Tabii bazen de oyundan çıkınca gelmiyor. Arada bir de YouTube'den film izleyince ses gidiyor.

Ses ayarlarından, ses denetim masasına girip kayıttan yürütme sekmesi altındaki aktif ve varsayılan olarak seçilmiş cihazları inceleyin. Muhtemelen orada bir karışıklık var. Veya oyun ayarlarında ses kısmında aygıt seçim ayarı varsa oraya bakabilirsiniz.

Ses ayarlarından, ses Denetim Masası'na girip kayıttan yürütme sekmesi altındaki aktif ve varsayılan olarak seçilmiş cihazları inceleyin. Muhtemelen orada bir karışıklık var. Veya oyun ayarlarında ses kısmında aygıt seçim ayarı varsa oraya bakabilirsiniz.

Oyundan çıkınca sistemden ses geliyor demişim tam tersi olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı