Çözüldü Oyuna girince sistem kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

regor1

Hectopat
Arkadaşlar ECS G41-T M7 v1 anakart aksam bilgisayarı kapatıyorum sabah açtığımda oyuna girdiğimde hemen kapanıyor bende işlemciyi falan çıkartıyorum nasıl oluyorsa bir şekilde uzun uğraşlar sonucunda düzeliyor kapanmıyor ne yapacağım artık sıkıldım uğraşmaktan.

İşlemci: Q8400.
RAM: 2x4 8 GB.
SSD: Kingston 128 GB.
Ekran kartı: HD6670.
Power: 400W eski.
Yeni Power Supply sipariş ettim.
Bir de 2. Power SATA'yı takınca HDD'ye bilgisayara güç gelince hemen gidiyordu çıkarınca açılıyordu.

Çözüm
Başka anakartta kısa devre yapıyorsa PSU kaynaklı olabilir. Ne de olsa yenisini sipariş etmişsiniz.
İlerleyen zamanlarda kesin olarak düzelip düzelmediğini buradan bizlerle paylaşır mısın? Buna benzer bir sorun bende de var da.

Tabii ki arkadaşım unutmassan yarın bu yorumu beğenirsen hatırlamama yardımcı olur.
Not: Konuyu açtıktan 1 2 saat sonra elektririk gitti şimdi geldi elektrik şimdi geldi CS:GO'yu açtım hemen kapandı işlemciyi çıkartıp taktım ve ardından 12W işlemciyi besleyen gücü çıkartıp taktım şu anda kapanmıyor bilgisayar inşallah Power Supply alınca düzelecek.

İlerleyen zamanlarda kesin olarak düzelip düzelmediğini buradan bizlerle paylaşır mısın? Buna benzer bir sorun bende de var da.

Dostum unutmazsan salı günü tekrar hortlatır mısın konuyu?
Arkadaşlar PSU elime geçti taktım CS'ye girdim hala kapanmadı direk açtığım gibi CS'yi açtım yüksek ihtimalle sorunu yaşayanlarında çözümü PSU'yu değiştirmek konu çözüldü teşekkürler ilgilenenlere.

Sorununuz düzeldi mi?
Tabii ki arkadaşım unutmassan yarın bu yorumu beğenirsen hatırlamama yardımcı olur.
Not: Konuyu açtıktan 1 2 saat sonra elektririk gitti şimdi geldi elektrik şimdi geldi CS:GO'yu açtım hemen kapandı işlemciyi çıkartıp taktım ve ardından 12W işlemciyi besleyen gücü çıkartıp taktım şu anda kapanmıyor bilgisayar inşallah Power Supply alınca düzelecek.

Dostum unutmassan salı günü tekrar hortlatır mısın konuyu.
Arkadaşlar PSU elime geçti taktım CS'ye girdim hala kapanmadı direkt açtığım gibi csyi açtım yüksek ihtimalle sorunu yaşayanlarında çözümü PSU'yu değiştirmek konu çözüldü teşekkürler ilgilenenlere.

Bilgisayar özellikleri neydi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı