Oyuna girince tüm gücü oyuna aktaran bir program var mı?

655119

Picopat
Böyle oyuna girdikten sonra PC sadece o oyun için çalışsın başka hiçbir yükü çekmesin. Ve bu sayede performans artışı olsun vb gibi program falan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Tam ekran zaten bunun için vardır. Siz oyunu tam ekrana alırsanız, Windows veya herhangi bir işletim sistemi olsun bütün gücünü sadece o oyuna verir. Ufak tefek şeyler dışında. O ufak tefek şeylerden kurtulmak istiyorsanız kurtulabilirsiniz belki fakat, pek bir değişen sonuç olmaz. Belki 3 Belki 5 FPS olur.

Hocam Tam ekran zaten bunun için vardır. Siz oyunu tam ekrana alırsanız, Windows veya herhangi bir işletim sistemi olsun bütün gücünü sadece o oyuna verir. Ufak tefek şeyler dışında. O ufak tefek şeylerden kurtulmak istiyorsanız kurtulabilirsiniz belki fakat, pek bir değişen sonuç olmaz. Belki 3 Belki 5 FPS olur.
Hocam zamanında kullanıyordum bunun gibi birşey baya işe yarıyordu ama

Arkada program açmamayı ve Görev Yöneticisi'nden işlem önceliğini yüksek olarak ayarlamayı deneyin.

Hocam zamanında kullanıyordum bunun gibi bir şey bayağı işe yarıyordu ama.

Belki IObit System Care kullanıyorsunuzdur içerisinde RAM belleği diske zorla yazdırma için bir buton vardı. 4 GB ve daha altı RAM'e sahip cihazlarda kurtarıcı gibi bir şeydi.

Hocam zamanında kullanıyordum bunun gibi bir şey bayağı işe yarıyordu ama.

Arkada çok gereksiz şey açık bırakmayın ve arkadaşın dediği gibi tam ekran modunu kullanın eğer discorduda kullanıyorsanız oyun esnasında kullanıcı ayarları> gelişmiş > donanım ivmesini kapatın az da olsa FPS artışı olacaktır.

Bir antivirüs programı nın içindeydi dediğim ayar
Hocam, Hiç bir program FPS artışı sağlayamaz. Belki CPU'nuzun Hızı düşükte çalışıyordur. Belki GPU'nuz OC'lanabilirdir veya Ram frekansınız arttırılabilirdir ve bunları yaparsanız gözle görülen FPS artışları olabilir. Bunlar dışında FPS artışına vesile olacak çok az şey vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı