Oyuna girmediğim halde Valorant'ta kalıcı ban yemişim

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
8-9 aydır hiç Valorant oynamadım. Daha sonra yan hesabıma girmek için giriş yaptım ve 3. parti uygulamalardan kalıcı ban yemiş olduğumu gördüm.

3. Parti olarak sadece çok eskiden corsshair renk değiştirmesi için bir uygulama vardı onu kullanmıştım. Ama onu ana hesabımda da kullandım. Ana hesap ban yememişken yan hesap ban yemiş.

Bazen Elmas eloda pre bulup o yan hesabı veriyordum. O hesabın şifresi bi' 7-8 kişide falan vardır. Onlardan birinin kullanmış olduğunu düşünüyorum.

Acaba Riot desteğe hesabım çalınmış ve başkası hile kullanmış diye ticket atarsam banı açarlar mı?

4 Ay sonra açılır ban.

Edit : Ban açılmaz pardon, ben sizin 3. Parti yazılım kullandığınızı sandım. En mantıklısı Riot Destek ile görüşmek.

Bazen Elmas eloda pre bulup o yan hesabı veriyordum. O hesabın şifresi bi' 7-8 kişide falan vardır. Onlardan birinin kullanmış olduğunu düşünüyorum.
Şu dediğinizi söylerseniz ticketta hesap paylaşımından hesabı vermezler muhtemelen.

8-9 aydır hiç Valorant oynamadım. Daha sonra yan hesabıma girmek için giriş yaptım ve 3. parti uygulamalardan kalıcı ban yemiş olduğumu gördüm.

3. parti olarak sadece çok eskiden corsshair renk değiştirmesi için bir uygulama vardı onu kullanmıştım. Ama onu ana hesabımda da kullandım. Ana hesap ban yememişken yan hesap ban yemiş.

Bazen elmas eloda pre bulup o yan hesabı veriyordum. O hesabın şifresi bi' 7-8 kişide falan vardır. Onlardan birinin kullanmış olduğunu düşünüyorum.

Acaba Riot desteğe hesabım çalınmış ve başkası hile kullanmış diye ticket atarsam banı açarlar mı?

Reis nasıl olmuş bilemem ama başlı başına hatayı sen yapmışsın. 7-8 kişiye hesap verilmez.

3. parti olarak sadece çok eskiden corsshair renk değiştirmesi için bir uygulama vardı onu kullanmıştım. Ama onu ana hesabımda da kullandım. Ana hesap ban yememişken yan hesap ban yemiş.

Bazen elmas eloda pre bulup o yan hesabı veriyordum. O hesabın şifresi bi' 7-8 kişide falan vardır. Onlardan birinin kullanmış olduğunu düşünüyorum.

Bende 3.parti yazılımdan ban yemiştim. 3.parti yazılım kullanmadığımı söyledim ve bende crackli oyun olduğu için ban yemiş olabileceğimi söyledim. 3. yazışımda açtılar. Sizde şansınızı deneyin. Umarım ilgilenen biri gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı