Oyuna kapalı olan internet nasıl açılır?

ckaya1903

Picopat
Öyle bir şey varsa babanız nasıl yaptığını söylesin, zira misafir çocukları geldiklerinde bilgisayarımdan GTA Online'a giriyor ben de oyle yapayım :)
Büyük ihtimalle modem arayüzlerinde internet kısıtlaması ayarı var, benim babam da yapıyor 23:00 ile 05:00 arası benim de interneti kapatıyor. Onun gibi bir şey yapmış olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kreato

Centipat
Makaleler
1
Yer
/dev/null
Öyle bir şey varsa babanız nasıl yaptığını söylesin, zira misafir çocukları geldiklerinde bilgisayarımdan GTA Online'a giriyor ben de oyle yapayım :)
Direk kapıyı kilitleyip uyuma taklidi yap, daha kolay.
Oluyor, Wi-Fi'ya bağlı oluyorum ama hiçbir yere giremiyorum bu saatler arasında. Ama sadece oyunlara giremiyorsa aklıma gelmiyor nasıl yapabileceği.
Şu aile block listeleri var, müstehcen içerik, oyun vesaire gibi şeylere girmeyi engelliyor. Onlardan olabilir.

PhemiusTR

Hectopat
Oluyor, Wİ-Fİ'ye bağlı oluyorum ama hiçbir yere giremiyorum bu saatler arasında. Ama sadece oyunlara giremiyorsa aklıma gelmiyor nasıl yapabileceği.
O ebeveyn denetimi. Bizim evde de aktif. Modem ayarı yani. İnternete kapalıysa konu sahibinin dediği şey, bunu modem ayarlarından değiştirmeli. Aksi halde oyun kapatma olayı belki güvenli internet profili ile alakalı olabilir. @Kobra f

Yukarı