Oyuna Özel Çözünürlük Ayarlanabilir Mi?

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
Kasamda hava akışı tam olmadığından bazı oyunlarda 82 derecelere çıkabiliyor. 1600x900'e alınca sıcaklık azalıyor ama bu seferde görüntü kalitesi kötü oluyor, oyuna özel kalitesini bozmadan 1600x900'de oynayabilmem mümkün mü?

AMD kartlarda çözünürlük ayarlamak için WHQL sürücü yüklemek lazım ama BETA sürümü varsa ekran ayarlarını monitör kısmından diğer ayarlara tıklayarak oradan görüntü ayarlarından özeleştirmeden çözünürlük ayarlayabilirsiniz.

Nasıl derken.

Bayağı giriyorum NVIDIA Denetim Masasına kendim özel çözünürlüğümü ayarlıyorum. Oluyor bitiyor.
Olayı yanlış yorumladım galiba 😅. Arkadaşın sorusu özel çözünürlük değil. Görüntü kalitesini bozmadan çözünürlük nasıl düşürülür demiş. Bende mümkün yazınca merak ettim böyle bir şey mi var diye.

Olayı yanlış yorumladım galiba 😅. Arkadaşın sorusu özel çözünürlük değil. Görüntü kalitesini bozmadan çözünürlük nasıl düşürülür demiş. Bende mümkün yazınca merak ettim böyle bir şey mi var diye.
Sanırım bende yanlış anladım. MSAA gibi ayarlar bunun içindi yanlış bilmiyorsam.

Geri
Yukarı