Oyunalisveris.com güvenilir mi?

Hiçbir zaman bu tür siteler güvenli değil ve olmayacaklar.
Neden böyle bir yorumda bulundunuz ilginç açıkcası. Arkadaşın attığı site 2008 yılında kurulan turkmmo'nun e-ticaret sitesi. 2017 den beri hizmet veriyorlar ve gayet güvenilir. Onu geçtim bu tür dediğiniz bynogame, klasgame, gamesatış ve benzeri bir çok site de gayet güvenilir ve bir çok insanın kullandığı siteler. Zaten genel mantık trendyol ve hepsiburada üzerinde olduğu gibi satıcıların ilan açması ve ürünlerini satması. Bunun haricinde sitelerin kendi isimleriyle sattıkları ürünlerde var tabi. Knight Online gibi online oyun oynayan onbinlerce insanında sürekli alışveriş yaptığı büyük paraların döndüğü sitelerdir ayrıca.

Neden böyle bir yorumda bulundunuz ilginç açıkçası. Arkadaşın attığı site 2008 yılında kurulan Turkmmo'nun e-ticaret sitesi. 2017'den beri hizmet veriyorlar ve gayet güvenilir. Onu geçtim bu tür dediğiniz ByNoGame, Klasgame, GameSatış ve benzeri birçok site de gayet güvenilir ve birçok insanın kullandığı siteler. Zaten genel mantık Trendyol ve Hepsiburada üzerinde olduğu gibi satıcıların ilan açması ve ürünlerini satması. Bunun haricinde sitelerin kendi isimleriyle sattıkları ürünlerde var tabii. Knight Online gibi Online oyun oynayan onbinlerce insanında sürekli alışveriş yaptığı büyük paraların döndüğü sitelerdir ayrıca.

Teşekkür ederim yanıt için. UEFA maçını izlemek istiyorum fakat 222 lira çok bir maç izlemek için. Attığım linkte satıcıda bir sorun var mı nasıl anlarım?

Neden böyle bir yorumda bulundunuz ilginç açıkçası. Arkadaşın attığı site 2008 yılında kurulan Turkmmo'nun e-ticaret sitesi. 2017'den beri hizmet veriyorlar ve gayet güvenilir. Onu geçtim bu tür dediğiniz ByNoGame, Klasgame, GameSatış ve benzeri birçok site de gayet güvenilir ve birçok insanın kullandığı siteler. Zaten genel mantık Trendyol ve Hepsiburada üzerinde olduğu gibi satıcıların ilan açması ve ürünlerini satması. Bunun haricinde sitelerin kendi isimleriyle sattıkları ürünlerde var tabii. Knight Online gibi Online oyun oynayan onbinlerce insanında sürekli alışveriş yaptığı büyük paraların döndüğü sitelerdir ayrıca.

Dostum bu siteyi daha önce duymadım ve çok komik bir rakama satılıyor GameSatış'ta öyle, Klasgame güvenilir ve düzgün fiyatlama var bu site bence güvenilir değil isterseniz alın.

Geri
Yukarı