oyunalisveris.com güvenilir midir?

408091

Decapat
Herkese merhaba, Sosyal'de gezinirken bir Valorant VP konusuna denk geldim ve @Kiznaiver hocam daha ucuz VP satılıyor olduğu için konu başlığındaki yazan siteyi konu sahibine önermiş. Ben de girdim ve gerçekten de VP fiyatlarının normal fiyatlara göre az bir şey daha ucuz olduğunu gördüm, merak edip PUBG Mobile için UC fiyatlarına bakayım dedim ve normalde 660 UC 140 TL fiyatında satılıyorken 980 UC'nin 120 TL'ye satılıyor olduğunu gördüm. Yorumlarına baktım, çoğu kişi 5 yıldız vermiş ve satıcının 2506 başarılı işlemi, 34 de başarısız işlemi varmış, tabii ki yorumların sahte olma ihtimali de var. Acaba bu siteden ve bu satıcıdan UC alışverişi yapan var mı? Eğer alışveriş yapan varsa hesabına UC'nin yüklenmemesi veya eksik UC yüklenmesi gibi bir sorunu oldu mu? Çünkü güvenilir ve gerçek ise direkt hiç düşünmeden alacağım. Ürünün linki;

Son düzenleme:
Pek güven vermedi genelde kod olarak verilir. Bu site hesap id ve ismi falan istiyor. Point Blank misali kaçak UC olabilir.

Pek güven vermedi genelde kod olarak verilir. Bu site hesap ID ve ismi falan istiyor. Point Blank misali kaçak UC olabilir.

Olabilir hocam, belki büyük bir indirim falandır diye sormak istedim.

Sitedeki yorumlar bana botlar yorumlamış gibi geldi. Şüphelenmedim değil.

Bana da yorumlar sahteymiş gibi geldi, sitenin kendi UC ilanları normal hatta bir tık yüksek. Bu satıcının fiyatları ise normalden daha düşük, normal fiyatı 180 imiş ama indirimli haliyle 120 liraya inmiş. İndirim yalan mı diyorsunuz sizce?

Olabilir hocam, belki büyük bir indirim falandır diye sormak istedim.

Bana da yorumlar sahteymiş gibi geldi, sitenin kendi UC ilanları normal hatta bir tık yüksek. Bu satıcının fiyatları ise normalden daha düşük, normal fiyatı 180 imiş ama indirimli haliyle 120 liraya inmiş. İndirim yalan mı diyorsunuz sizce?
İndirimden çok bana herşeyi yalan dolan geldi. Dolandırıcı büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı