Satılık Oyuncu bilgisayarı + monitör 1.500 TL

Yadro

Decapat
Merhaba arkadaşlar az kullanılmış acayip iyi olmayan fakat işinizi görecek bilgisayarımı satıyorum.

Kasa: Exper Diamond
Monitör: Acer Q194W 20 inç
İşlemci : i7-4790
Ekran Kartı : GT 9400
PSU : 300 Watt Huntkey
HDD : 1000GB
Ram : 8GB
İşletim sistemi : x64 Windows 10 Pro

Başka sorunuz olursa ilgilenebilirim. Gayet işinizi görebilecek bir bilgisayar başlıkta neden oyuncu bilgisayarı yazıyor onuda açıklayayım. Ben Fortnite,CSGO,TheWitcher3 oyunlarını Geforce NOW üzerinden tamamen bedava olarak oynuyorum. Oyun ihtiyacımı gideriyorum, pahalı bilgisayarlara gerek yok bu bilgisayarı tercih edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar az kullanılmış acayip iyi olmayan fakat işinizi görecek bilgisayarımı satıyorum.

Kasa: Exper Diamond
Monitör: Acer Q194W 20 inç
İşlemci : i7-4790
Ekran Kartı : GT 9400
PSU : 300 Watt Huntkey
HDD : 1000GB
Ram : 8GB
İşletim sistemi : x64

Başka sorunuz olursa ilgilenebilirim. Gayet işinizi görebilecek bir bilgisayar başlıkta neden oyuncu bilgisayarı yazıyor onuda açıklayayım. Ben Fortnite,CSGO,TheWitcher3 oyunlarını Geforce NOW üzerinden tamamen bedava olarak oynuyorum. Oyun ihtiyacımı gideriyorum, pahalı bilgisayarlara gerek yok bu bilgisayarı tercih edebilirsiniz.
Sadece monitör olarak satılık mı?

Geforce NOW kullanarak oyuncu bilgisayarı olmaz bence Geforce NOW kullanmak için iyi internete sahip olmam lazım ve bu herkezde yok başlık o yüzden bence hatalı 2.el pc satan yerlerdede böyle kötü bileşenler ile aynı şekilde oyuncu bilgisayarı diye satılıyor bu gerçekten çok üzücü bu sistemin bana göre en fazla artışı işlemcisi i7 4790 gayet iyi bir işlemci güçlü ekran kartları ile kullanılabilicek bir işlemci fakat geri kalan parçalar bence iyi değil oyuncu bilgisayarı diye satıp insanları bence böle dolandırılmaması gerekiyor.

böyle kötü bileşenler ile aynı şekilde oyuncu bilgisayarı diye satılıyor
Söylediğiniz bazı siteler açıklamasına '' Her oyunu açabilecek bir bilgisayar! '' yazıyor.
insanları bence böle dolandırılmaması gerekiyor.
Ben size her oyun açılır dememişim, ayrıca 1.500 TL'ye oyuncu bilgisayarı olacağına hatta yanında monitör olduğuna ve mis gibi oyunlar oynattığına inanacak bu forumda çok az kişi var.
bence Geforce NOW kullanmak için iyi internete sahip olmam lazım

Bu konuda haklısınız.

Ben sisteme kötü demiyorum 1500tl ile mükemmel bir sistem 8gb ram i7 4790 işlemci 1tb hdd ve monitör gayet iyi parçalar ben sadece başlık konusuna sadece lafım var. Bu bütçe ile zaten oyun bilgisayarı olmaz.

Anakart ve işlemciniz ile ilgileniyorum. Parça satışı varsa fiyat belirtir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı