Oyuncu Ekipman Seti

Daha fazla  
Oyuncu ekipman seti alacağım. Hepsini aynı marka almayı düşünüyordum ama internette bunun pişmanlık olduğunu görünce vazgeçtim. Klavyeyi Corsair, kulaklığı SteelSeries alacağım. Ama mouse da Razer ve SteelSeries arasında kaldım. Sizce fareyi hangi marka almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeye 400 dedim ama sadece LoL oynuyorum. Rival 110 yeterli derseniz direk alırım. Şuan için almam gereken en önemli ekipman mouse. Media Markt ta denemiştim. Elime oturdu. Bir de ani hareketler yapacağım mouse ile. Hızlıca mouse yi çevirmek gibi. Aklımda Sensei Ten almak vardı aslında.

Normalde önermem ama Brown switch gibi atlama noktası olan switchler MOBA oyunları için avantajlı James Donkey 610S Rainbow Aydınlatmalı Black/Brown Switch İng Q USB Gaming Mekanik Klavye - incehesap.com

Mouse olarak Rival 110 elime oturdu diyorsun o yüzden alınabilir SteelSeries Rival 110 62466 7200CPI 6 Tuş Optik Gaming(Oyuncu) Mouse - incehesap.com

Kulaklık olarak müzik falan dinlemek için JBL C100SI alınabilir JBL C100SIUWHT Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık CT IE Beyaz Fiyatı

Bir şey söylemeyi unuttum. Yakın zamanda Fortnite, CS:GO gibi fps oyunları oynamaya başlayacağım. Sensei Ten aklıma çok yattı. Bu oyunlar içinde uygun diyorsanız Rival 110 alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı