Oyuncu Ekipmanı Tavsiyeleri (Marka Setler, F/P Setler, RGB Setler)

Razer Kraken T.E. hakkında bir inceleme yada kısa bilgi yazar mısınız bu fiyat aralığında bu kulaklık alınır mı sizce?
Atıyorum Arctis 5 veya Void pro gibi rakiplere karşı nasıl avantajı var sizce.

Kalite asla tesadüf değildir Razer’dan şaşma.
SteelSeries de Corsair de Razer ile rahatlıkla başa çıkabilecek markalardır ve hepsi gayet kalitelidir. Razer genelde mouse konusunda ön plana çıkıyor, kulaklık mevzusunda HyperX ve SteelSeries'in gerisinde kalırken klavye alanında da Corsair olaya dahil oluyor. Her markanın başarılı ve başarısız ürünleri olabilir, normaldir.

Bu söylediklerim benim fikrimdir.

Her markanın kendine göre bir avantajı vardır bazen düşünürsün sonuçta az meblağ değildir.
İleride almayı düşündüğüm kulaklıktan birisi ancak çok kaba tasarlamasalar güzel olacak.

Corsair hariç bütün markaları kullandım emin ol hiç biri hiç bir konuda rakip olamaz. Fanboylukta değil nasıl Apple’ın rakibi yoksa Razer da öyle. Tasarım konusunda daha başarılı olabilirlerdi. Onun dışında parasını gerçekten hak ettiğini düşünüyorum.

Corsair hariç bütün markaları kullandım emin ol hiç biri hiç bir konuda rakip olamaz. Fanboylukta değil nasıl Apple’ın rakibi yoksa Razer da öyle. Tasarım konusunda daha başarılı olabilirlerdi. Onun dışında parasını gerçekten hak ettiğini düşünüyorum.
Bütün markaları kullandın da bütün ürünlerini mi kullandın sen? Razer'dan şaşma kadar mantıksız bir cümle görmedim. Zira Cooler Master, Corsair, SS ve onun gibi markaların bir sürü kaliteli ekipmanları ve eşyaları var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı