Oyuncu Ekipmanı Tavsiyesi

Yakupyakup26

Hectopat
Arkadaşlar Black Friday geliyor. Kulaklık ve mouse almayı düşünüyorum.

Birde Amazon'dan TT Poseidon Z aldım. Onu iptal edip Razer blackwidow almak mantıklı olur mu? O kadar beklemeye değer mi?

Kulaklık olarak hammerhead düşünüyorum. G230 var fakat kafayı rahatsız ediyor.

Mouse olarak karar vermedim fakat Steelseries Rival düşünüyorum.

Kulaklık ve mouse olarak parasını hak eder ama bir klavye için o kadar para vermeyi ben zarar, ziyan olarak nitelendiriyorum. Tepkime süresi kısa olduktan ve klavye hissiyatı verdikten sonra gerisi israf. Mouse, tutuş için önemli. Kulaklıkta ses kalitesi için önemli ama klavye... Yani "W" tuşuna basınca daha mı hızlı gidiyor? Arkadaşımda Razer'in klavyesi var. Benim 50 TL'lik Logitech klavyem ile arasında bir fark göremiyorum görsellik haricinde.

Kulaklık ve mouse olarak parasını hak eder ama bir klavye için o kadar para vermeyi ben zarar, ziyan olarak nitelendiriyorum. Tepkime süresi kısa olduktan ve klavye hissiyatı verdikten sonra gerisi israf. Mouse, tutuş için önemli. Kulaklıkta ses kalitesi için önemli ama klavye... Yani "W" tuşuna basınca daha mı hızlı gidiyor? Arkadaşımda Razer'in klavyesi var. Benim 50 TL'lik Logitech klavyem ile arasında bir fark göremiyorum görsellik haricinde.
Bu konuda bende size katılıyorum bu RAZER markasanın yapmış olduğu güzel reklamların ürünüdür aslında okadar güzel reklam yaptılar ki insanlar onun mükemmel olduğunu düşünüyor. Bence blackwidow chroma yerine daha ucuz gaming klavye alabilirsiniz abartılmamış olanından bu sayede kalan paranız ile daha iyi bir kulaklık ve mouse alabilirsiniz.

Kesinlikle abi. Bir klavye ne kadar iyi olabilir ki 400-500 TL verilsin? Dünyada o parayı hak eden bir klavye olduğuna inanmıyorum.

Kesinlikle abi. Bir klavye ne kadar iyi olabilir ki 400-500 TL verilsin? Dünyada o parayı hak eden bir klavye olduğuna inanmıyorum.
Şuanda Razer blackwidow Chroma kullanıyorum bundan önce dandik 50-100 liralık bir klavyem vardı gaming onun ile arasındaki tek fark aşırı sesi ve ışıklandırma sisteminin olması.
Sadece benim Chroma klavyem var hihihi :D demeye yarıyor fakat israf!.

Edit: 2000 liralık sistemi olan arkadaşların bazılarında bile böyle pahalı klavyeler falan var . Ayrıca çok yakın bir dostum böyle bir klavye aldı kendisi aşırı LOL oynayan birisi aldıktan sonra büyük beklentiler içine girdi sonu hüsran en son rage geçirip bu niye beni taşıyamıyor diyip klavyeye tekme attı :(

Son düzenleme:
Şuanda Razer blackwidow Chroma kullanıyorum bundan önce dandik 50-100 liralık bir klavyem vardı gaming onun ile arasındaki tek fark aşırı sesi ve ışıklandırma sisteminin olması.
Sadece benim Chroma klavyem var hihihi :D demeye yarıyor fakat israf!.
Edit: 2000 liralık sistemi olan arkadaşların bazılarında bile böyle pahalı klavyeler falan var . Ayrıca çok yakın bir dostum böyle bir klavye aldı kendisi aşırı LOL oynayan birisi aldıktan sonra büyük beklentiler içine girdi sonu hüsran en son rage geçirip bu niye beni taşıyamıyor diyip klavyeye tekme attı :(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı