Oyuncu Ekipmanı Tavsiyesi

whitteboy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kendime bir oyuncu ekipmanı seti dizmek istiyorum. Monitör, fare, koltuk, kulaklıktan oluşacak. Fazla uçuk olmasın. Monitör 120 fps altı olmasın lütfen. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi mause olarak Logitech G700s Kullanıyorum 10 numara memnunum. Memnuniyet yanısıra logitech'in teknik desteği çok iyi kablosuz usb bağlantısını kaybettim geçen hafta, bana ücretsiz göndereceklerini söylediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplamda 1600-1500 Tl arası düşünüyorum. Ama dediğim gibi bu bütçeye kötü ekipman dizilecekse artırabilirim.

Klavye : Logitech g410
Mouse : Razer deathadder
Mousepad : Razer goliathus serisi
Kulaklık : Razer kraken 7.1 chroma

Kulaklıkla ve fareyi amazondan al en azından 300lira kar edersin. Aslında razer hayranıyım ama klavyeyi çok beğendiğim için ve kendimde kullandığım için bunu tavsiye ettim.

Pardon onu görmemişim. Klavyeyi çıkarırsak saydığım ekipmanlar 550tl. Monitör olarak benq xl2411t öneririm ama bu seferde koltuğa bütçe kalmayacak.

Benim kafamda mouse olarak a4 tech bloody v7 var. Kulaklık olarak ise logitech g230 var. Ama terredütlerim var tabiki.

SteelSeries Rival fare, SteelSeries Siberia Elite yada kulak içi istersen Hammerhead Pro öneririm diğerleri hakkında fazla bir fikrim yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı