Oyuncu faresi önerisi

Anlamayan sizsiniz, her turlu artisini yaziyorum tek artisi 11gr hafifligi diyorsunuz, hala manyetik switch 150IPS diyorsunuz. Eger 150IPS farki anlayabiliyorsa 11gr farki hayli hayli anlar. Normal kullanici incelemesinin onemli oldugunu soyluyorsunuz hala. İnsanlar aletlerle her parcasini detaylariyla inceleyip puanliyor siz hala elinize daha once aldiniz mi diyorsunuz ele alip kullanarak hiçbir fark anlayamazsiniz. Siz kullandiginiz icin cok bilgili oldugunuzu dusunup ben muhatap* olmayacagim demeye devam edip kacabilirsiniz en mantiklisini yapiyorsunuz.

HyperX daha iyi.

Son kez yazıyorum 🙂
Farklar:

18.000 DPI vs 8.500 DPI.
300 IPS vs 450 IPS.
35G vs 50G.
Fiyat farkı.
Platform desteği.
Cobrayı sadece Windows işletim sisteminde kullanabilirsiniz.
Prime'yi Xbox'ta bile kullanırsınız.
Tıklama ömrü.
Mat yüzey.

Cobranın lmb ve rmb tuşlarının önü bağlı olmadığı için eliniz takılır Prime'de böyle bir durum yok.

Yeterlidir umarım daha da sadece 150 IPS var diyosun demessin.
Daha da cevap vermeyeceğim.
8 tane mouse değişen birine karşı hala diretiyorsun.

Son kez yazıyorum 🙂
Farklar:

18.000 DPI vs 8.500 DPI.
300 IPS vs 450 IPS.
35G vs 50G.
Fiyat farkı.
Platform desteği.
Cobrayı sadece Windows işletim sisteminde kullanabilirsiniz.
Prime'yi Xbox'ta bile kullanırsınız.
Tıklama ömrü.
Mat yüzey.

Cobranın lmb ve rmb tuşlarının önü bağlı olmadığı için eliniz takılır Prime'de böyle bir durum yok.

Yeterlidir umarım daha da sadece 150 IPS var diyosun demessin.
Tiklama omru 90milyona 100milyon hic bir sorun olmaz ama arti olarak sayilabilir. Bu fark ve sensor disinda yazdiklarin neredeyse arti bile degil onemsiz seyler. Mat yuzey bir arti bile degil sadece malzeme sekli. Tutus olarak yazdiginiz sey kisinin eline gore degisir onu ustte belirttim zaten. Benim yazdigim artilar gercekten arti yaratacak seyler.

Tiklama omru 90milyona 100milyon hiçbir sorun olmaz ama arti olarak sayilabilir. Bu fark ve sensor disinda yazdiklarin neredeyse arti bile degil onemsiz seyler. Mat yuzey bir arti bile degil sadece malzeme sekli. Tutus olarak yazdiginiz şey kisinin eline gore degisir onu ustte belirttim zaten. Benim yazdigim artilar gercekten arti yaratacak seyler.

Mat düzey bir artıdır elin terlediğinde 1 dakikada hissetmiyorsun bile mousedeki teri?
Yazdığın 2 şey var.
1 -11gr
2 -3-gen anahtar.
Ayrıca Prime'deki o optik manyetik dediğim şey daha uzun ömürlü yapması durumuna getiriyor.
Ve Prime'de boşluk yok, içine zar zor su kaçar veya kir girer.
3 adet Razer mouse kullandım biride cobra 6 ay dayanmadı özellikle tekeri bozuldu.
Prime ile 9.ayım hala bir sorun yok.

Arkadaşlar dediğiniz haste bu mu

Evet eğer belirlediysen konuyu kilitleyebilirsin savaş alanına döndü 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı