Oyuncu faresi önerisi

Her şey keske sensor olsaydi. SS Prime'de switch sorunlari var, Razer Cobra 11G daha hafif, kablosu daha iyi ve uzun, daha yeni, tam emin degilim ama galiba sensor konumu daha iyiydi. Ustelik ikisi tutus sekli ve rahatlik olarak birbirinden farkli fareler.
Eki Görüntüle 2199427

Sensör Daha iyi şahsen tutuş kısmında ikisi de bana uyuyor swith sorunu kullanan olarak yaşamadım bu fiyata mouse alacak olsam gene bunu alırım SS Prime gözümde Bariz olarak daha iyidir Razer Kobradan NOT: Razer kobra kötü bir mouse değil Sadece SS Prime'dan kötü (Kişisel görüş ve deneyimleme avantajı)

Her sey keske sensor olsaydi. SS Prime'de switch sorunlari var, Razer Cobra 11G daha hafif, kablosu daha iyi ve uzun, daha yeni, tam emin degilim ama galiba sensor konumu daha iyiydi. Ustelik ikisi tutus sekli ve rahatlik olarak birbirinden farkli mouselar.
Eki Görüntüle 2199427
Her şey Hafiflikde Değildir ayrıca şuan kullanıyorum gayet rahat
Ayrıca SS Prime optik manyetik bir teknoloji kullanıyor sadece o mousede var.

Her şey Hafiflikde Değildir ayrıca şu an kullanıyorum gayet rahat
Ayrıca SS Prime optik manyetik bir teknoloji kullanıyor sadece o farede var.

True Move Pro Sensör 50G Hızlanma 450 IPS 69g ağırlık gayet önde bir mouse Razer Cobra'dan hocam Bırakın Daha düşük Teknik özellikli bir mouse için daha fazla para versinler.

Her şeyler toxiclik yapmakla olmuyor @0tac.
"Hahaha" atarak kaçamazsın.

Her şey Hafiflikde Değildir ayrıca şuan kullanıyorum gayet rahat
Ayrıca SS Prime optik manyetik bir teknoloji kullanıyor sadece o mousede var.
11g hafiflik 150IPS'lik bir farkliliktan cok daha anlasilabilir seviyede. SS Prime Prestige OM Switch kullaniyor manyetik demekle olmuyor switchten elini cektikten sonra basmaya devam ediyor. Razer GEN-3 switch kullaniyor gecikme olarak cok iyi seviyede.
Her şeyler toxiclik yapmakla olmuyor @0tac.
"Hahaha" atarak kaçamazsın.
Bir yere kactigim yok. Razer cobraya sirf 150IPS icin ozelligi daha dusuk demeniz komigime gidiyor ondan attim.

11g hafiflik 150IPS'lik bir farkliliktan cok daha anlasilabilir seviyede. SS Prime Prestige OM Switch kullaniyor manyetik demekle olmuyor switchten elini cektikten sonra basmaya devam ediyor. Razer GEN-3 switch kullaniyor gecikme olarak cok iyi seviyede.

Bir yere kactigim yok. Razer Cobra'ya sirf 150IPS icin ozelligi daha dusuk demeniz komigime gidiyor ondan attim.

SS Prime ve Cobrayı deneyimledim diyorum siz diyorsunuz ki SS Prime de basmaya devam ediyor vs ikisini de kullandınız mı acaba? Ona göre sizi muhatap alacağım

Bir yere kactigim yok. Razer cobraya sirf 150IPS icin ozelligi daha dusuk demeniz komigime gidiyor ondan attim.
Optik Manyetik diyorum başka mousede yok diyorum.

Sadece 11gr ile övünüyosunuz.

Optik Manyetik diyorum başka mousede yok diyorum.

Sadece 11gr ile övünüyosunuz.
Optik manyetik diyince olmuyor diyorum. Sadece 11gr degil(ustelik 11gr hafiflik gayet onemli bir fark) onceki mesaja bakarsaniz anlarsiniz. SS Prime'in switch olarak Razer'den daha iyi olma gibi bi imkani yok soylediginiz tek sey manyetik switch. Kablo, agirlik, switch, sensor konumu, daha yeni olmasi artilari SS Prime'in tek artisi sensor. Isterseniz yabanci kaynaklara ve technopata ikisinin kiyaslamasini arastirin bakin hangisi daha iyi.

Geri
Yukarı