Oyuncu faresi önerisi

SS Prime ve Cobrayı deneyimledim diyorum siz diyorsunuz ki SS Prime de basmaya devam ediyor vs ikisini de kullandınız mı acaba? Ona göre sizi muhatap alacağım
Siz kullandiniz diye daha iyi olmuyor. Kaynak var veri var incelemeler var, bunlari yazanlar deneyimleyip her seyini kurcalayan kisiler isterseniz tartismayabilirsiniz kelimeyi bile dogru yazmamissiniz.
Arkadaşlar özür dilerim bütçe belirtmeyi unutmusum 500-1000
Hyperx pulsefire alabilirsiniz.

Optik manyetik diyince olmuyor diyorum. Sadece 11gr degil(ustelik 11gr hafiflik gayet onemli bir fark) onceki mesaja bakarsaniz anlarsiniz. SS Prime'in switch olarak Razer'den daha iyi olma gibi bi imkani yok soylediginiz tek sey manyetik switch. Kablo, agirlik, switch, sensor konumu, daha yeni olmasi artilari SS Prime'in tek artisi sensor. Isterseniz yabanci kaynaklara ve technopata ikisinin kiyaslamasini arastirin bakin hangisi daha iyi.
Tek artısı diyorsunuz anlamıyorsunuz herhalde?
Eğer Sadece 11gr lık fark ile övüneceksiniz daha cevap vermeyeceğim.
11gr farkı hissedemezsiniz zaten.

kullanmadığınız şeyler hakkında böyle iddialı yorumlar yapmayın.

Eğer Sadece 11grlık fark ile övüneceksiniz daha cevap vermeyeceğim.

Kullanmadığınız şeyler hakkında böyle iddialı yorumlar yapmayın.

Ben İkisini de kullanmadıysa muhatap olmayacağımı belirtmiştim.

Eğer Sadece 11gr lık fark ile övüneceksiniz daha cevap vermeyeceğim.

kullanmadığınız şeyler hakkında böyle iddialı yorumlar yapmayın.
Anlamayan sizsiniz, her turlu artisini yaziyorum tek artisi 11gr hafifligi diyorsunuz, hala manyetik switch 150IPS diyorsunuz. Eger 150IPS farki anlayabiliyorsa 11gr farki hayli hayli anlar. Normal kullanici incelemesinin onemli oldugunu soyluyorsunuz hala. insanlar aletlerle her parcasini detaylariyla inceleyip puanliyor siz hala elinize daha once aldiniz mi diyorsunuz ele alip kullanarak hic bir fark anlayamazsiniz. Siz kullandiginiz icin cok bilgili oldugunuzu dusunup ben muhatap* olmayacagim demeye devam edip kacabilirsiniz en mantiklisini yapiyorsunuz.
Fps pro daha iyi değil mi

Klasse pro

Klasse pro var
Hyperx daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı