Oyuncu için 25 Mbps download iyi mi?

Nortex

Picopat
Daha fazla  
Selam yakın zamanda fiber altyapım olduğu için Superonline'ye geçtim 25 Mbps paket ile sizce bu yeterli olur mu oynadığım oyunlar Online oyunlar genellikle.

CS2, PUBG, Rocket League, Team Fortress2, ETS 2 ve Fortnite sizce yeterli olur mu?

Selam yakın zamanda fiber altyapım olduğu için Superonline'ye geçtim 25 Mbps paket ile sizce bu yeterli olur mu oynadığım oyunlar Online oyunlar genellikle.

CS2, PUBG, Rocket League, Team Fortress2, ETS 2 ve Fortnite sizce yeterli olur mu?

Hocam download hızından ziyade ping önemli Online oyunlar için ancak yeterli olacaktır şahsen Adana'dan 25Mbps ile Valorant'ta 25 ping alıyorum bana yetiyor.

Peki aynı anda Discord'da seslide olsam çok fark eder mi?

Etmiyor vallahi hocam. Ben 25Mbps download 7Mbps upload ile hem Discord'dan konuşup hem yayın yapıp hem de oyun oynuyorum ping en fazla 40 oluyor.

Hız düşük eğer internet ağınızdaki birisi 1080p video falan izlemeye kalkarsa pinginiz patlama yapacaktır paketi yükseltmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı