Oyuncu Kaybeden PUBG, Artık Ücretsiz Olabilir

Bari FPS ve Battle Royale türünde rakibi olmayan Escape From Tarkov'a gereken ilgi gösterilse. Devrim niteliğinde bir oyun ama herkesin becerebileceği bir oyun değil.
Zaten Tarkov gibi bir oyunun eşi benzeri yok resmen, sliahların detaylarını geçtim oyundaki yeme içme animasyonları bile mizah malzemesi oldu :)

Zaten Tarkov gibi bir oyunun eşi benzeri yok resmen, sliahların detaylarını geçtim oyundaki yeme içme animasyonları bile mizah malzemesi oldu :)
Aynen öyle. Dediğim gibi devrim niteliğinde bir oyun ve yerine başkası gelmeyecek. Ama hala haberi olmayanlar bile var. Ancak Steam'e geldiği zaman oyuncu sayısı patlar. Gelmesine de daha var.

Aynen öyle. Dediğim gibi devrim niteliğinde bir oyun ve yerine başkası gelmeyecek. Ama hala haberi olmayanlar bile var. Ancak Steam'e geldiği zaman oyuncu sayısı patlar. Gelmesine de daha var.
Oyunun yapımcıları biraz ketum gibi, zaten fiyatı aşırı tuzlu ve maalesef euro yüzünden 400 lira civarı cidden aşırı bir miktar nerdeyse konsol oyunlarının fiyatı gibi, değer mi değer ama cidden çok fazla fiyatı, ve işin garibi oyun Minecraft gibi geliştirildiği için 4 senedir Alpha ve Betada hala, umarım en kısa zamanda çıkar tam sürüm olarak, bir yandan da güzel silahların gelmesi iyi oldu, oyun daha da çeşitleniyor.

Zaten sahibi istifa etmişti ve geliştiremediler daha fazla hilelere falanda bir süre engel olabilirdiler daha da olamadılar ücretsiz olması daha iyi olmuş zaten ücretli olupta hilelerden korunabildiler mi hayır bari ücretsiz yapsınlarda hileler cirit atsın daha iyi olur bari ücretsiz bir işe benzer.

Zaten sahibi istifa etmişti ve geliştiremediler daha fazla hilelere falanda bir süre engel olabilirdiler daha da olamadılar ücretsiz olması daha iyi olmuş zaten ücretli olupta hilelerden korunabildiler mi hayır bari ücretsiz yapsınlarda hileler cirit atsın daha iyi olur bari ücretsiz bir işe benzer.
Ücretsiz olursa sonu PUBG mobile gibi olabilir, en azından Warzone gibi hile korumasını güçlendirseler biraz daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı