Oyuncu koltuğu önerisi

Liberte Sergen

Kilopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, ben normalde xDrive 15'li kullanıyorum fakat 13 yaşındaki kardeşim için koltuk/oyuncu koltuğu fark etmiyor fakat sırtında problem var. O yüzden oyuncu koltuğu daha mantıklı gibi geldi, 13 yaşındaki çocuk için xDrive çok diye düşünüyorum çünkü iyi kullanmayacağından eminim.

Bütçe 1500 civarı, Rampage var aklımda fakat bilemedim normalde sevmem kendisini.

Merhaba arkadaşlar, ben normalde xDrive 15'li kullanıyorum fakat 13 yaşındaki kardeşim için koltuk/oyuncu koltuğu fark etmiyor fakat sırtında problem var. O yüzden oyuncu koltuğu daha mantıklı gibi geldi, 13 yaşındaki çocuk için xDrive çok diye düşünüyorum çünkü iyi kullanmayacağından eminim.

Bütçe 1500 civarı, Rampage var aklımda fakat bilemedim normalde sevmem kendisini.
Ben xDrive almadan önce sürekli yılda bir değiştiriyordum. xDrive alalı 3.yılım hala taş gibi. Eğer aktif kullanılacaksa bence xDrive iyi bir tercih olur.

Ben xDrive almadan önce sürekli yılda bir değiştiriyordum. xDrive alalı 3.yılım hala taş gibi.

Bende xDrive kullanıyorum fakat o çocuk hor kullanacak eminim, XDrive'yi bile 1 yılda pert eder. O yüzden biraz daha düşük bütçeli öneriniz var mıdır hocam?

Bende xDrive kullanıyorum fakat o çocuk hor kullanacak eminim, XDrive'yi bile 1 yılda pert eder. O yüzden biraz daha düşük bütçeli öneriniz var mıdır hocam?
Valla ben piyasada çok fazla koltuğu deneyim etmiş birisiyim. Tabiri caizse bende bu ürünleri biraz hor kullanırım. Düşük bütçeli öneri elbette verilir ama bir yıl sonra belki 2 yine değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bence kesenin ağzını biraz açıp kaliteye yönelmekte fayda var.

Vallahi ben piyasada çok fazla koltuğu deneyim etmiş birisiyim. Tabiri caizse bende bu ürünleri biraz hor kullanırım. Düşük bütçeli öneri elbette verilir ama bir yıl sonra belki 2 yine değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bence kesenin ağzını biraz açıp kaliteye yönelmekte fayda var.

Doğru hocam fakat laptop aldık bozdu, fareyi bozdu yani kısacası şu an xDrive için uygun değil zaten boyuda kısa kalıyor xDrive için. 1.55-60 Boyu var zaten 😁

Boy 160 kilo 60 öneriniz nedir?

Doğru hocam fakat laptop aldık bozdu, fareyi bozdu yani kısacası şu an xDrive için uygun değil zaten boyuda kısa kalıyor xDrive için. 1.55-60 Boyu var zaten 😁

Boy 160 kilo 60 öneriniz nedir?
Yani piyasa içinde Adore koltuklar bir dönem 300-400 TL bandında bulunabiliyordu. Şimdi o dönemden maalesef biraz uzaktayız iyi araştırmanızı öneririm. Bizzat deneyimlemediğim bir ürünü de sizin almanızı istemem. Türksit marka ürünler vardı. Bu ürünlerden mutlaka uzak durun aşırı dandikler.

Yeni konular

Geri
Yukarı