Oyuncu koltuğu önerisi

bgrwq_0x

Picopat
Daha fazla  
Ofis koltuğu kullanıyordum ama ne yazık ki dün ayağı kırıldı, ve ikinci el bir oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Marka olarak xDrive veya Hawk düşünüyorum çünkü en bilinen markalar onlar. İstediğim özellikler kolçaklarının sağlam olması ve arkaya yaslanmalı yay sistemi olması, çünkü önceki ofis koltuğumun ayağı özellik olmamasına rağmen arkama yaslandığım için kırıldı. Deri ve kumaş konusunda kararsızım ama büyük ihtimalle kumaşı tercih ederim. Kolçaklarının da aşağı yukarı ve ileri geri hareket etmesi çok iyi olur.
Şu ana kadar bulduğum koltuk var birincisi Hawk Fab ikincisi xDrive anka. Fab serisinin çok rahat olmadığını söylüyorlar ama ofis koltuğundan geçeceğim için yeterince rahat geliceğini düşünüyorum. Kullanım olarak ise günlük kullanımımın çoğu oyun için oluyor ve uzun süre bilgisayar başında kalabiliyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Hawk Fabv5 kullanıyorum gayet rahat. Onun dışında daha önce Xdrive 15'li kullandım. Xdrive Toryum önerebilirim veya Exvega Andromeda bakabilirsin.

Hawk fabv5 kullanıyorum gayet rahat. Onun dışında daha önce xDrive 15'li kullandım. xDrive toryum önerebilirim veya Exvega andromeda bakabilirsin.

Fab serisinin altı çok ince ve sert gözüküyor uzun kullanımda rahatsız ediyor mu? Bir de bel kısmının açıklığı rahatsız ediyor mu?

1699465827338.png

Minterin arkasındaki açıklık.

Fab serisinin altı çok ince ve sert gözüküyor uzun kullanımda rahatsız ediyor mu? Bir de bel kısmının açıklığı rahatsız ediyor mu?

Eki Görüntüle 2007659

Minterin arkasındaki açıklık.
Minder olunca rahatsız olmuyor. Ayrıca bacak açıklığı geniş olduğu için rahatsız olmadım ben. Xdrive falan bacak açıklığı 65 santim ama Hawk'ın 69.5 santim bacak açıklığı var.

Hawk Fabv6 var. Kolçakları ileri geri gitmiyor ama haberin olsun. Bu arada 1.70 altı falansan ayakların yere değmeyebilir. Ama 1.70 ve üzeri olduğunu düşünüyorum.

xDrive ankamı, yoksa fabv1 mi?

3500TL'ye sahibindende sıfır fab V6 buldum ne diyorsunuz alınır mı?
Bir de 3D olup olmadığını nasıl öğreneceğim tüm modelleri 3dmi.

Hawk fabv6 var. Kolçakları ileri geri gitmiyor ama haberin olsun. Bu arada 1.70 altı falansan ayakların yere değmeyebilir. Ama 1.70 ve üzeri olduğunu düşünüyorum.

Son yazıdığını şu an gördüm, boyum 174 sayılır ama 15 yaşındayım.

Sanırım Hawk Fab modelini alacağım. 3500TL'ye sıfır ama garantisiz almakmı yoksa 4500TL'ye sıfır garantili almakmı seçemedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı