Oyuncu Koltuğu Önerisi

Kidogan

Hectopat
Daha fazla  
Son zamanlarda malum karantina muhabbetine hepimiz evdeyiz. Aktif olarak bilgisayar başında zaman geçiyorum ve kendime yeni güzel bir koltuk almak istiyorum. xDrive 15'li versiyonuuna bakıyorum ama kullanan var mıdır? Önerebileceğiniz bir koltuk var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi öyle sakın yanlış anlama beni ama alacağın 500-1000 lira arası bir koltuk hem de iri yapılı bir arkadaşımız olduğun için senin için yeterli olmuycaktır ama düşünürsen sana önerim xDrive Fırtına siyah gamer koltuğu olur acayip rahat olursun dert sıkıntı yaşamazsın.

Vallahi 178 boy 76 kiloyum. Xdrive modellerine bakıyorum bi de elime çabuk gelsin istiyorum. Xdrive 15'li modeline bakıyodum fakat stoklarda yok. N11 üzerinde satıyolar o da 1299 TL fiyat. Kendi sitesinde 1099'a alabiliyorken ama stok yok.

Aksine ben pek problem göremedim. Ya da kimse düzgünce yorum yapmıyor bilemedim gerçekten. O kadar çok kararsızlık yaşadım ki hiç adını sanını bilmediğim sözde oyuncu koltukları ofis koltuklarına bile 800-900 TL para istiyolar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı