Oyuncu koltuğu şart mıdır?

Mutsuz123

Picopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar kendim mutfak koltuğunda oturuyorum ve belim ve alt kısmım ağrımıyor alt kısım az ağrıyor sadece ama masama her şeyi tamamladim. Bir oyuncu koltuğu lazım ama 5 6K vermek mantıklı gelmiyor. Yalniz şöyle bir şey var 1 defa alıyoruz ve uzun uzun zaman kullanıyoruz o yüzden kafama esiyor. Sizce oyuncu koltuğu gerekli midir ve sizce alınır mı? Alacağım koltuk xDrive Toryum Mavi Oyuncu Koltuğu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Şöyle söylediğiniz bütçelere iyi bir ofis koltuğu da yok. O yüzden alınabilir ama Hawk Fab V4 öneririm.

Evet arkadaşlar kendim mutfak koltuğunda oturuyorum ve belim ve alt kısmım ağrımıyor alt kısım az ağrıyor sadece ama masama her şeyi tamamladim. Bir oyuncu koltuğu lazım ama 5 6K vermek mantıklı gelmiyor. Yalniz şöyle bir şey var 1 defa alıyoruz ve uzun uzun zaman kullanıyoruz o yüzden kafama esiyor. Sizce oyuncu koltuğu gerekli midir ve sizce alınır mı? Alacağım koltuk xDrive Toryum Mavi Oyuncu Koltuğu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hocam bana fuzuli geliyor, bu şahsi düşüncem tabii ki de. PC başında boş tüp üstünde oturarak geçti çocukluğum.

Koltuk aşırı onemli, belki de en onemlisi. Sagligin telafisi olmaz.

Fitik gibi boynum var biraz.

Hocam bana fuzuli geliyor, bu şahsi düşüncem tabii ki de. PC başında boş tüp üstünde oturarak geçti çocukluğum.

Hocam doğrudur ama cidden tek masada ve oyuncu odamda o eksik gibi boynum boraz aşağı eğrik duruyor o yüzden.

Görüntü açısından iyi fakat ben şahsen konforuma düşkün birisi olduğumdan bildiğiniz tekli salon koltuğuna oturuyorum PC masamda inanılmaz rahat ve hep bu tür koltuk kullanmak isteyebilirim.

O zaman daha da onemli. Eger erkenden bu ergonomik onlemler alinmazsa skolyoz, bel ve boyun fitigi, boyunda kireclenme gibi sorunlar cikabiliyor ozellikle 30'dan sonra. Attiginiz urun tam olarak nasil bir urun bilmiyorum ama butce biraz daha cikabilirse Zio Fabric oneririm.
Hocam bütçem son 5.5 ama boraz daha koyup bunu almaya çalışacam daha 14 yaşındayım doğrusu 😁

Kendim şahsen oyuncu koltuğu kullanıyorum ama tam anlamıyla fonksiyonlarını 2-3 seferden başka kullanmadım. Oyuncu koltuğu almak para varsa lüksten çok zorunluluk gibi (bu biraz da ne kadar bilgisayar başında süre geçirdiğinize bağlı) ama daha ucuz fiyatlara sağlam ofis koltukları alınabilir şahsen öyle düşünüyorum.

Bence oyuncu koltuğu şart değil ben tekli koltuk kullanıyorum odamda daha rahat hemde.

Geri
Yukarı