Oyuncu koltuğunda dizin dışarıda kalması

Kardeş benim ağzım bir kere yandı sütten almıştım ozaman 2 yıl önce felan yaklaşık 200 tl ye bir kaç ay sonradan itibaren sert zemine oturur gibi oldu işte.
Ben altıma küçük bir minder gibi bir şey koydum gayet rahat :) Gene de evet, sizin dediğinize boynum kıldan ince haklısınız.

Arkadaşlar merhaba dün internetten oyuncu koltuğu siparişim geldi ve kurdum. Fakat dizlerim 1-2 parmak kadar yer dışarıda kalıyor. Oturum genişliği yeteri kadar geniş (48cm) olmasına rağmen anlayamadım. Aynı durumu uzun süredir yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirse sevinirim. Bu durum uzun süreli kullanımda rahatsızlık verir mi ona göre iade edeceğim?

Bir süre sonra alışırsın ama çok rahatsız ediyorsa iade şansı varsa yapın siz bilirsiniz bizim vereceğimiz bir karar değil bu hocam.

Dosya Ekleri

• 20210730_101121-1.jpg
    20210730_101121-1.jpg
    195,2 KB · Görüntüleme: 50
Hocam koltuğunuz XMAX güzel bir marka almadan önce araştırmıştım. Bel yastığını biraz yukarıya kaydırip geri çekin kendinizi.

Hocam koltuğunuz XMAX güzel bir marka almadan önce araştırmıştım. Bel yastığını biraz yukarıya kaydırip geri çekin kendinizi.

Memnun musunuz peki uzun kullanımdan? Yani evet o şekilde diz içeri girebilir biraz daha içeri de kayabilir herhalde yine de.

Hocam bana neden çok normal geldi 🙃. Bende sandalyemde hemen hemen o kadar mesafeyle oturuyorum.

Yav şöyle söyleyeyim biraz her şeyi kafaya takan bir insanım bunu da internetten getirtince beynim sürekli bir şeyler arıyor kafaya takmak için acaba şöyle mi böyle mi diye. :(

Hocam bana neden çok normal geldi 🙃. Bende sandalyemde hemen hemen o kadar mesafeyle oturuyorum.

O zaman anladığım kadarı ile sıkıntı olmuyor uzun kullanımda da. :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı