“Oyuncu kulaklığı” bu kadar farkediyor mu?

VolkanTürk

Hectopat
Selam dostlar. HyperX Cloud2'yi 550-600TL civarında temiz 2. el almayı düşünüyordum ve bir reklamda beats ep'nin fiyatının 380'e düştüğünü gördüm. Çok müzik dinliyorum, video, film izliyorum fakat oyunla geçirdiğim vakitte az sayılmaz. Cloud 2 2020'de o fiyatına değer mi, beats ep oyun için nasıldır ve Mic'i yeterli midir?
Son zamanlarda Valorant oynuyorum ses kasma konusu da az çok önemli, farklı seçeneklere de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlar. HyperX Cloud2'yi 550-600TL civarında temiz 2. el almayı düşünüyordum ve bir reklamda beats ep'nin fiyatının 380'e düştüğünü gördüm. Çok müzik dinliyorum, video, film izliyorum fakat oyunla geçirdiğim vakitte az sayılmaz. Cloud 2 2020'de o fiyatına değer mi, beats ep oyun için nasıldır ve Mic'i yeterli midir?
Son zamanlarda Valorant oynuyorum ses kasma konusu da az çok önemli, farklı seçeneklere de açığım.
Beats ep kullanıyorum ama uzun kullanımda kulak ağrısı yapabilir.Onun dışında yalıtımı hyperx cloud 2 kadar iyi değil.Kulaklığın yastıkları tüm kulağı içine almıyor bu yüzden rahatsız da olabilirsiniz.yani cloud 2 öneririm.Ama beats epnin ses kalitesi de çok iyidir.Tabi ben bunu yazana kadar alöışsınızdır büyük ihtimalle ama yazayım dedim.

AKG kulaklık markasıdır hocam. Sennheiser 1 AKG 2 diyebilirim. Ses kalitesi olarak önde gelen firmalar arasında kendileri.
AKG kulaklık nedir bilmiyorum. Hangi kulaklığa güzel dediğinizi de anlamadım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı