Oyuncu kulaklığı önerisi

Rodevish

Hectopat
8 Yıldır Siberia V2 kulaklık kullanıyordum. En sonunda bozuldu ve SteelSeries PNP ses kartı hala sağlam olduğu için kullanıyorum. Birçok kulaklık test ettim. Ya kulaklığın bass seviyesi beni tatmin etmedi ya da kulaklık performansı hoşuma gidip malzeme kalitesi hoşuma gitmediği için iade ettim. En sonunda paraya kıyıp HyperX Cloud 2 almaya karar verdim, aldım ve bugün test ettim. Müziğe önem veren birisi olduğum için HyperX ses kartı beni tatmin etmedi. Cloud 2 kulaklığı kendi SteelSeries ses kartıma taktığımda seste tatmin oldum.

Kulaklığı kendi ses kartımda kullanacaksam bu kadar para vermemin anlamı yok diyerek kulaklığı iade ettim. Bu yüzden kendi SteelSeries ses kartıma takabileceğim bir kulaklık arayışına girmeyi düşündüm. Müzik dinlerken de tatmin olabileceğim bir oyuncu kulaklığı arıyorum. Aklımda Corsair HS35 kulaklık var fakat beni müzik konusunda tatmin eder mi bilmiyorum, kullananlar yorum yaparsa sevinirim. Mikrofonu kötü diye duydum fakat kulaklık beni tatmin edecekse ayrı olarak mikrofon satın alabilirim. Sizin de jaklı kulaklık önerilerinize açığım. Bütçe belirtemiyorum çünkü benim de kafamda sabit bir bütçe yok.

Geri
Yukarı