Oyuncu kulaklığı tavsiyeleri

Brighthowl

Centipat
Merhaba Arctis 7 2019 Edition satın aldım, memnun kalmadım yeni bir kulaklık arayışı içerisindeyim kablolu veya kablosuz mümkünse kumaş pedli(bu benim için önemli) önerilerinizi bekliyorum.

Bir genel bütçe belirtmek istemiyorum kısıtlamasın diye ama 3 aşağı 5 yukarı 1000 civarına kadar çıkabilirim.
Bu arada belirtmeyi unutmuşum özür dilerim kulaklıklığı genellikle oyun oynamak için kullanacağım ama arada müzik falan da dinliyorum, MH 752 düşünüyorum ama ses kartı problemli falan demişler gözüm korktu açıkcası ve kumaş ped olmaması bir negatif unsur daha.

Son düzenleme:
Merhaba Arctis 7 2019 Edition satın aldım, memnun kalmadım yeni bir kulaklık arayışı içerisindeyim kablolu veya kablosuz mümkünse kumaş pedli(bu benim için önemli) önerilerinizi bekliyorum.

Bir genel bütçe belirtmek istemiyorum kısıtlamasın diye ama 3 aşağı 5 yukarı 1000 civarına kadar çıkabilirim.
Bu arada belirtmeyi unutmuşum özür dilerim kulaklıklığı genellikle oyun oynamak için kullanacağım ama arada müzik falan da dinliyorum, MH 752 düşünüyorum ama ses kartı problemli falan demişler gözüm korktu açıkcası ve kumaş ped olmaması bir negatif unsur daha.
Neden memnun kalmadığınızı açıklayabilir misiniz?
Merak ettiğim için soruyorum da.

Ses kartı problemli değil ve zaten stokta yok şuan.

Anakartın nedir?
Asus Prime 450M-K

Neden memnun kalmadığınızı açıklayabilir misiniz?
Merak ettiğim için soruyorum da.
Wireless adaptörüyle uğraşmak istemedim, benden kaynaklı olabilme ihtimaliyle ufak bir de dip ses var.
Ses kartı problemli değil ve zaten stokta yok şuan.

Anakartın nedir?
Amazon Germany üzerinde 1100 lira gibi bir fiyata satılıyor şu anda.

Yurt dışından getirtiyorsun. Daha da pahalılaşır O, değmez.

MH 670, Cloud Flight S, Cloud Alpha s.

Bunlar hakkında ne düşünüyorsun kulaklıktan beklentilerim;
Rahat olması, mümkünse kumaş, yıkanabilir pedli olması, Arctis 7 2019 gibi USB Wireless adaptörü ile değil de, küçük bir USB aparatını taktığım gibi Wireless kullanabilmek, yani daha fazla kablo istemiyorum eğer kablosuz alacaksam(kablosuzlar için) ve mikrofonunun en azından ortalama bir seviyede olması.
ve almışken biraz iyisini alayım da en azından bi 2 sene kullanayım şeklinde bir düşüncem var
SteelSeries Arctis Pro Hi-Res RGB Oyuncu Kulaklık, PS4, PS5, PC, Xbox ve Xbox Series X Uyumlu: Amazon.com.tr bunun hakkında ne düşünüyorsun? @enonertetanem
@enonertetanem Cloud II Wireless çıkacakmış, çıkmış bunun hakkında bir bilgin var mı tavsiye edebilir misin.

Son düzenleme:
Kumaş olmaması sorun değilse kablosuz Cloud Flight (S olmayanı), kablolu olarak Cloud 2.

Değmez.

Maalesef bilgim yok.
Cloud Flight ın S olmayanı bana çok narin gözüküyor sanki bir kaç ayda elimde kalır gibime geliyor ve görüntüsünden pek hoşlandığım söylenemez Cloud 2 ve Cloud Alpha S arasında hangisini tercih etmeliyim Cloud Alpha S i çok övmüşler influencer şişirmesi mi acaba?
G Pro X hakkında ne düşünüyorsun? bu bütçeye çıkıp logitech almak biraz garip bi düşünce gibi geldi bana sen ne dersin?
Corsair virtuoso nasıldır sence?
@enonertetanem

Son düzenleme:
Cloud Flight ın S olmayanı bana çok narin gözüküyor sanki bir kaç ayda elimde kalır gibime geliyor ve görüntüsünden pek hoşlandığım söylenemez.
Malzeme kalitesi ortalama ama elinde kalmaz birkaç ay sonra. S olan modeli normal versiyonun hiçbir şeyini geliştirmiyor hatta birkaç sorun getiriyor yanında. Fiyatlandırması da kötü.

Corsair virtuoso nasıldır sence?
Tek iyi yanı mikrofonu.

Cloud 2 ve Cloud Alpha S arasında hangisini tercih etmeliyim Cloud Alpha S i çok övmüşler influencer şişirmesi mi acaba?
Cloud 2 daha iyi bana göre, Alpha S fiyatı için kötü.

G Pro X hakkında ne düşünüyorsun? bu bütçeye çıkıp logitech almak biraz garip bi düşünce gibi geldi bana sen ne dersin?
Fiyatına değmez ama fena değil. Cloud 2’den daha kötü genel olarak, sadece mikrofonu daha iyi.

Malzeme kalitesi ortalama ama elinde kalmaz birkaç ay sonra. S olan modeli normal versiyonun hiçbir şeyini geliştirmiyor hatta birkaç sorun getiriyor yanında. Fiyatlandırması da kötü.

Wireless mesafesi hakkında bilgiye sahip misin mesela benim odamdan mutfağa gitmek 14-15 adım mutfaktayken kopukluk yaşar mıyım(Arctis 7 2019 ile yaşadım) mikrofon kalitesi sence nasıl, kullanımı rahat mı, konforlu mu?

Cloud 2 daha iyi bana göre, Alpha s fiyatı için kötü.

HyperX Cloud Alpha S Gaming Kulaklık Blackout HX-HSCAS-BK/WW: Amazon.com.tr bu indirimli fiyatı ile alınmaya değer mi? Biraz garip olacak ama Arctis 7 2019'u iade ettim 1300 TL gibi bir miktar iade edilecek bu miktarı gözden çıkardım ve kaliteli bir şey almak istiyorum hatta gerekirse biraz daha da yükseğine çıkabilirim, yine de 750 TL'ye Cloud II mi almalıyım? Cloud II ve Alpha s arasındaki öne çıkan farklar arasında bir yorum yapabilir misin? bu arada benim hatam tam belirtememişim ama 65% oyun oynuyorsam 35% müzik, dizi tarzı şeylerle de vakit geçiriyorum ve FPS oyunu oynamıyorum.
@enonertetanem

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı