Oyuncu laptopların ömrü ne kadar?

Arkadaşımda Casper Nirvana TW9 var ama 10 yıldır çalışıyor Casper dış tasarımı çok güzel yapıyor diğer laptoplar gibi değil ben o yüzden sevdim ama siz bilgisayardan anlıyorsunuz tabii ben o kadar bilgi sahibi değilim.

@Recep Baltaş 1 yıl daha dayansaydı bende görürdünüz hocam. Zamanında ilk sahibi hor kullanmıştı biraz toparlayıp kullanmıştım ama dayanamadı fazla.

7 değil de 6 yıllık bir Casper laptop var arkadaşımda, M2 SSD taktı hala kullanmaya devam ediyor

Tavsiyeleriniz için sağ olun dostlar. Aradan 2 yıl geçmiş vay be. Dile kolay tabii. Bende GTX 1650 laptop beklerken şu anda RTX 3060 laptopum var ve memnunum.

GTX 1650, 1080P LOW ayarlarda uzun yıllar daha akıcı oynatır. Yeni AAA oyunları pek saymaz isek. Onun dışında 3 yıl daha 1080p akıcı oynatır sonra eski performansını veremez ve droplar başlar. Genel ömrü ise sizin kullanımınıza bağlı ister 5 yıl ister 10 yıl kullanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…