Oyuncu laptopu pişmanlıktır

Konudaki herkese müjde, laptopu 26.5k'ya satıp DDR5 AM5 RTX 4060ti masaüstü sisteme geçtim 29 gündür kullanıyorum :D

Çok iyi haber hocam; güle güle kullanın hayırlı olsun :D.
Teşekkür ederim hocam bu arada söylemeyi unuttum laptopu sattığım şahıs 2 gün içinde iade edebilme hakkı olmasına rağmen iade etmemişti şimdi bana pişman oldum ne olur iade alın diyor ne diyeyim?

Hocam şu laptopları araştırarak alın sonra pişman oluyorsunuz gidip U,G7 ile biten işlemcileri tercih edersiniz pişman değil pişmaniye edersiniz.

Sonra gidip baktım oha 4050 22 bin ₺ Alıyım der atlarsanız 45-60w 4050 sizi pişman değil pişmaniye eder.

O Casper veya o monster aaa HP iyi marka bilindik marka diye araştırmadan şikayetlere ve forumlarda kullanmakta olan insanlarin fikirlerini almazsanız 1 bardak buzlu su değil damacana içseniz oda yetmez.

"Geçti Bor'un pazarı, sür eşeği Niğde'ye" lafı çok uygun olur hocam. :D

Teşekkür ederim hocam bu arada söylemeyi unuttum laptopu sattığım şahıs 2 gün içinde iade edebilme hakkı olmasına rağmen iade etmemişti şimdi bana pişman oldum ne olur iade alın diyor ne diyeyim?
Satın alan kişi tam olarak neden şikayetçi?

"Geçti Bor'un pazarı, sür eşeği Niğde'ye" lafı çok uygun olur hocam. :D

Satın alan kişi tam olarak neden şikayetçi?

Aldığı kartın W değeri kaynaklı düşük performans ve U gibi verimlilik işlemcisi Laptop olmasından büyük ihtimalle çünkü oda bilmiyordu oda araştırmadan atladı arkadaş gibi 🤣

Aldığı kartın W değeri kaynaklı düşük performans ve U gibi verimlilik işlemcisi Laptop olmasından büyük ihtimalle çünkü oda bilmiyordu oda araştırmadan atladı arkadaş gibi 🤣
Ben de şu an kullandığım laptopu alırken aynı bu arkadaşların da yaptığı gibi" aaa RTX ekran kartlı falan" diyerekten sazan gibi atlamıştım. Şimdi çok pişmanım çünkü işlemcimin sonunda bulunan kocaman "U" harfinin ne anlama geldiğini araştırmadım. Bunun yüzünden de şu anda en sevdiğim oyun olan CS'yi oynayamıyorum. :(

Geri
Yukarı