Oyuncu masası alınmalı mıdır?

Fe4rlessBurak

Hectopat
Merhaba, önce çalışma ve ofis masaları baktım fakat hepsi kahverengi ve beyaz, ben kesinlikle siyah istiyorum ve oyuncu masası diye bir şey takıldı gözüme. Çok mantıklı bulmuyorum her şeyin başına oyuncu eklenmesini. Fakat kablo yönetimine önem veren güzel masalar duydum ve 2 masa arasında kaldım, adore Gaming Master masa mı daha iyidir yoksa XPrime marcus mu?

Merhaba, önce çalışma ve ofis masaları baktım fakat hepsi kahverengi ve beyaz, ben kesinlikle siyah istiyorum ve oyuncu masası diye bir şey takıldı gözüme. Çok mantıklı bulmuyorum her şeyin başına oyuncu eklenmesini. Fakat kablo yönetimine önem veren güzel masalar duydum ve 2 masa arasında kaldım, adore Gaming Master masa mı daha iyidir yoksa XPrime marcus mu?

Link bırakırsanız çok iyi olabilir.

Marangoz a masa yaptırmayı tercih ederim.

Şahsen ben tercih etmem ama alana da bir şey diyemem şık duruyordur veyahut birkaç ekstradan özellikleri vardır bilemem.

XPrime Markus'un masasının önünün kavisli olması büyük bir avantaj bence. Ama masa alacak olsam böyle bir kavise sahip olan normal bir çalışma masası bakardım. Belki de ''oyuncu'' masası olduğu için ve hiç kendi gözlerimle böyle şeyleri görmediğimden bir ön yargıya sahibimdir.
Adorenin ürününün kenarındaki yükseltiler hoşuma gitmedi. Masasından eşya taşan biri olarak benim zararıma olurdu. Ama kulaklık asma yerinin içeride olması ince bir detay. Yine de başka masalara da bu işi yapacak bir ürünü uygun fiyata bulabilir veya kendin de çakabilirsin ama neyse.
Kablo düzenlemesini 1-2 cırtcırt veya plastik kablo kanalı ile her masaya yapabilirsin.

Geri
Yukarı