Oyuncu mouse önerisi

melihaktaş

Kilopat
Daha fazla  
Bütçe önemli değil arkadaşlar. Öncelikle onu belirteyim. Csgo için kullanacağım en iyi mouse önerileriniz nedir? 144 hz 1 ms monitör kullanıyorum, şimdiye kadar kullandığım mouse bu arkadaşlar. Hiç değiştirmedim. Fps tarzı oyunlar oynuyorum. Yeni alınacak mouse fark yaratır mı bilmiyorum açıkçası. Bir kaç mouse gördüm beğendiğimi de sizinle paylaşayım. Razer Deathadder 2013 adı resim olarak da şuradan bakabilirsiniz. Mouseyi incelemedim sadece resimlerine göz gezdirdim, dediğim gibi fazla bir bilgim yok oyuncu mouseları hakkında. Tavsiyeleriniz nelerdir, gerçekten fark yaratır mı? Bu arada unutmadan mouse tutuş şeklim claw grip şeklinde arkadaşlar, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steelseries Rival kullanıyorum. Her yönüyle çok hoşuma gidiyor ve gayet memnunum. FPS için üretilmiş bir mouse ama biraz büyük. Elin küçükse tavsiye etmem. Bu durumda Steelseries Kinzu ürününe bakabilirsin. Ayrıca Steelseries mouse pad ile birlikte alırsan güzel uyum ve performans yakalanıyor. Cs:Go'da isabet oranım, çevreye hakim olmam konusunda baya gelişme gösterdim. Mouse bence FPS oyunlarda çok önemli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı