100 TL Oyuncu Mouse Önerisi

• Konuyu başlatan Muhammed85
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 6B
Bende bir alt modeli olan G300 var, G300S de G300'ün güncelleştirilmiş versiyonu gibi bir şey. Eski versiyonu artık satılmadığından bunu önerdim. Benimkini yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum ve hiç bir sıkıntı çekmedim. Özellik olarak tepki süresi 1ms, 9 ayarlanabilir tuşa ve çok hoş bir aydınlatmaya sahip. Dpi değeri de 2500'e kadar çıkabiliyor ve sanırım yeni versiyonda kötü yüzeylerde bile iyi performans veriyor. Özellikleri bunlar bu fiyata alabileceğin en iyi mouse bence :)
Daha fazla bilgi için: Optical Gaming Mouse - G300s - Logitech

Evet çoğu kişi öyle söyledi. Logitech nasıldır?
Logitech uzun zamandır standart bilgisayar kullanıcısını düşünerek bilgisayar ekipmanları üreten bir firmadır.
Kablosuz fareleri çok kalitelidir ayrıca. Oyuncu ekipmanı işine hemen hemen yeni giren bir firma olsa da uzun süredir benzer ekipmanlar ürettiğinden rahat bir şekilde oyuncu ekipmanlarını da üretebilmektedir.
Ayrıca dayanıklılık olarak kullandığım bütün Logitech ürünleri çok iyiydi ve hepsi de işimi fazlasıyla gördü.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı