Oyuncu/ofis koltuğu önerisi

Bütçe
1000 TL
Üretim aşaması ve kargo ile ilgili aşamaları kendilerine WhatsApp üzerinden sordum. Satın alındığı tarihten itibaren 5-7 gün içerisinde kargoya teslim edildiğini söylediler.

Dosya Ekleri

• 1633620179906.png
    1633620179906.png
    8,2 KB · Görüntüleme: 92
Üretim aşaması ve kargo ile ilgili aşamaları kendilerine WhatsApp üzerinden sordum. Satın alındığı tarihten itibaren 5-7 gün içerisinde kargoya teslim edildiğini söylediler.

Yarın 5.gün olacak zaten. Haftaya sarkar umarım geç kalmaz malum kargocular geç teslim ediyor.

Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Koltuk benim için gayet rahat. Oturma kısmındaki sünger ne çok ince ne çok kalın. Uzun süreli oturmalarda ağrı sızı yapmadı. Baş yastığı ve bel yastığı yumuşak. Kolumuzu koyduğumuz kolçakların süngeri sert ama dirsekleri acıtmıyor. Tek sorun kolçaklarda biraz sallanma var. Ayrıca ilk 2-3 gün gıcırdama yoktu, gayet sessizdi ama şu an koltuğu geriye yatırmaya çalışırken gıcırdama oluyor. Koltuğa birden oturup sırt kısmına doğru aniden yüklenince gıcırdama daha sesli oluyor. Onun dışında koltukta normal şekilde otururken, sağa sola dönerken herhangi bir ses, gıcırdama, zorlanma olmuyor. Tekerlekleri halıda biraz zor hareket ediyor ama o da normal bir şey. Halıda rahat hareket etse yerimizde duramayız zaten. Şimdilik görüşlerim bu şekilde. Önerir miyim açıkçası bütçeyi arttırma şansınız varsa daha iyi bir şey almanızı tavsiye ederim ama "bütçeyi arttıramam, beni 1.5-2 sene götürecek bir koltuk lazım" derseniz işinizi görecektir diye düşünüyorum. Ben de o şekilde düşünerek aldım çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı