Oyuncumagazasi.com deneyimi

midplus

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu mağaza hakkında pek bir bilgi yok, kafalarda soru işareti olanlar var. Başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum.
26-04-2021 10:12:43 tarihinde Razer BlackShark V2 USB enhancer modelli kulaklığını aldım tüm sayfalarda 1000 TL iken bu sayfada 880 TL idi. Korka korka aldım çünkü firmayı hiç duymadım müşteri memnuiyeti nasıl onu da bilmiyorum her neyse ürün 1 günde elime ulaştı güzel şekilde kullandım fakat bir şey fark ettim kulaklığı Windows üzerinden %100'e çektiğimde cızırtı sesi geliyordu firmayı aradım gönderin dediler ama kargo size ait ama bu çok saçma geldi kargoya verdim dedikleri kargoya 50 TL çıktı ben tekrar aradım bunu ödeyemem dedim ve problem değil biz karşılarız dediler. Ürünü gönderdim 5 gün geçti 6. gün bir sormak istedim Faruk beye ona da çok teşekkür ederim eğer forumlarda dolaşıyorsa :) bana ürünün servis raporunun çıkmadığını ama vakit kaybetmemek adına yarın yeni bir tane göndereceklerini söylediler kendileri :) Benim açımdan çok güzel alışverişti, çok teşekkür ederim. Siz de gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Umarım sahte bir metin okumamışımdır. Yoksa bende girerim bu işe.

"oyuncumagazasi.com güvenilir mi?" diye konu açtığınızı hatırlıyorum. Memnun kaldığınızı görmek çok güzel.

Umarım sahte bir metin okumamışımdır. Yoksa bende girerim bu işe.
Eski konulara bakarak ilk alışveriş yaptığımda güvenilir mi diye başlık açtım :)
"oyuncumagazasi.com güvenilir mi?" diye konu açtığınızı hatırlıyorum. Memnun kaldığınızı görmek çok güzel.
Aynen öyle gerçekten güzel bir firmaymış diğer firmalardanda ucuz olması daha güzel :)

Yeni konular

Geri
Yukarı