Oyuncuyu içine alan oyun önerisi

Beni şimdiye kadar en çok Metro Exodus ve Red Dead Redemption 2 içine çekti.

RDR2 de her yaptığım şeyin bir anlamı oluyordu ve etkileşime geçebileceğim çok şey vardı. Bu yüzden içine çekti. Mesela kampta yaptığımız kutlama, benim için oynadığım en iyi anlardan biriydi.

Masadan içkini alıyorsun. Ardından kamp ateşinin etrafındaki kalabalığın yanına oturuyorsun. Uncle bir anısını anlatıyor. O anısını bitirince Javier (Yanlış hatırlamıyorsam.) gitarını çıkarıp çalmaya başlıyor. Siz de şarkı söyleyip eşlik ediyorsunuz. Çok iyidi.

Metro Exodus'un içine çekmesinin en büyük sebebi ise mevsim geçişlerinde trende yapabildiklerimiz. Krest ile sigara sohbeti yapmayı özlemedim desem yalan olur.

Piyasadaki oyunların %99'u görev peşinde koşma oyunu özellikle Single Player oyunlar görev peşinde koşma oyunu. Görev peşinde koşmak istemiyorsan multiplayer oyunlara yönelmelisin CS:GO Left 4 Dead 2, Tom Clancy's Tom Clancy's Rainbow Six: Siege falan.

Max Payne 1,2
Dragon Age: Inquisition
Yakuza 0
Soldier of Fortune
vee Zula.
Resident Evil 4
Piyasadaki oyunların %99'u görev peşinde koşma oyunu özellikle Single Player oyunlar görev peşinde koşma oyunu. Görev peşinde koşmak istemiyorsan multiplayer oyunlara yönelmelisin CS:GO Left 4 Dead 2, Tom Clancy's Tom Clancy's Rainbow Six: Siege falan.
Evet bahsettiğin oyunlar adama yedekten 50 adet klavye aldırtan oyunlar.

Son düzenleme:
Max Payne 1,2
Dragon age: Inquisition.
Yakuza 0
Soldier of fortune.
Vee Zula.

Ne birisi Zula mı önermiş?

57587.jpg

Skyrim olabilir aslında atmosferi efsaneydi. Payday 2 var arkadaşın varsa, The Forest, RE4 ve Resident Evil 5 oyunları var, Stardew Valley özellikle sarabilir oynamadıysan, Valheim, grıs, Life is Strange, Serious Sam 2 ve 3 şahsen bu oyunların hepsini bayıla bayıla oynadım bir de Left 4 Dead var ama onu önermiştim. Bildiklerim bu kadar vallahi :D .

Bu arada zula oynayan görünce ben:
i.jpg

Pardon eklemeyi unutmuşum The Long Dark oynamadıysan oynayabilirsin aslında. Kışa da giriyoruz hazır.

Bahsettiğim şey aslında tam olarak o değil. Mesela Far Cry Primal ve Far Cry 5 oynadım. Her görev resmen aynı. Sadece karşıdaki düşman değişiyor. Yani kendini çok tekrar ederek sıkıyor. Ben onu sevmiyorum. Yani bir süre sonra of yine mi aynı şey moduna giriyorum ve sıkılıyorum. O anlarda oynanış ya da hikayede beni oyunun içinde tutcak bir şeyler istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı