Oyunda ani FPS düşmesi

@Predator Titan ben oyunda ani FPS düşmesi yaşıyorum. Her şeyi yaptım ama hala oluyor. VRAM kullanımı 0 diyor onunla bir alakası var mı?

Laptopmu kullanıyorsunuz? Laptop kullanıyorsanız ısı 90-95 derecelere yükseldiğinde ani FPS düşüşleri meydana gelebiliyor. Soğutarak sorunu çözebilirsiniz.

Throttlestop bu uygulama işlemcinizin hızını sabitlemeye/limitlendirmeye işe yarar ancak uygulamayı kurmadan önce görev yöneticisinden<performans kısmının ss'ini alıp atabilir misiniz buraya?

Throttlestop bu uygulama işlemcinizin hızını sabitlemeye/limitlendirmeye işe yarar ancak uygulamayı kurmadan önce görev yöneticisinden<performans kısmının ss'ini alıp atabilir misiniz buraya?
Aslında sorum şöyle. Online nba 2k20 oynuyorum ve fps 60 olmasını istiyorum ama bazen 50 oluyor ve ekranda yırtılma oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim...

Fps sabitlemesini oyun içerisinden yapabilirseniz yırtılmayı engelleyebilirsiniz,ancak işlemcinizin modelini söylersiniz işlemciyi limitleyip ani fps droplardan minimuma çekebiliriz.

Fps sabitlemesini oyun içerisinden yapabilirseniz yırtılmayı engelleyebilirsiniz,ancak işlemcinizin modelini söylersiniz işlemciyi limitleyip ani fps droplardan minimuma çekebiliriz.
Ekran kartım nvidia gtx 1050 ama yırtılmayı ne yaptıysam çözemedim. Düşey senkranizasyonu açıp kapadım yine olmadı. Ofline modda şuanda bir sıkıntı yok. Ama online olunca hem fps düşmesi hem de yırtılma mevcut...

Geri
Yukarı