Oyunlarda Ani FPS Düşmesi

PUBG, CS:GO gibi oynadığım her oyunda bu soru mevcut. CS:GO'yu 230-220 FPS bandında oynarken ani şekilde 70 - 80'e düşüyor, bu da oyun zevkimi çökertiyor. PUBG'de 85-95 FPS'den 25-35 oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim arkadaşlar lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG, CS:GO gibi oynadığım her oyunda bu soru mevcut. CS:GO'yu 230-220 FPS bandında oynarken ani şekilde 70 - 80'e düşüyor, bu da oyun zevkimi çökertiyor. PUBG'de 85-95 FPS'den 25-35 oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim arkadaşlar.

Arkadaşlar bende de bu durum var. Yardım edecek var mı?

Hocam aynı bilgisayarın internette videolarında hiçbir sorun yokken bende olması üzüyor.

Hocam yakın geçmişte bende tek kanal bellek kullanıyordum ve sıkıntı yaşıyordum takviye yapınca bu problem ortadan kalktı ve oyunlarda FPS artışı bile sağladı çift kanal bellek.

Hocam yakın geçmişte bende tek kanal bellek kullanıyordum ve sıkıntı yaşıyordum takviye yapınca bu problem ortadan kalktı ve oyunlarda FPS artışı bile sağladı çift kanal bellek.
Hocam çift kanal belleğe geçiş yapınca sorunun kesinlikle ortadan kalkacağını bilsem hiç durmam ama boşuna da para vermek istemiyorum.

Geri
Yukarı