Oyunda donma sorunu

RuFF+

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler bilgisayarımla ilgili bir sorunum var. Size danışmak istedim. Call of duty 2 oyununda pc donuyor ve kapatmak zorunda kalıyorum bilgisayarı. Msi afterburner programında işlemci sıcaklığı 45 derece,ekran kartı sıcaklığı en fazla 53 oluyor,ram kullanımıda 2900 civarı. Sizce sorun neyden kaynaklanıyor olabilir. Sistem özelliklerim:işlemci:i5 4460,ekran kartı:sapphire r7 240,ram:crucial 4 gb 1600 mhz,işletim sistemi:windows 7 ultimate 64 bit.

Dostum sisteminde bir sorun yok. Nasıl güncelleme yapılıyor AMD hakkında bir bilgim yok. Biraz araştırma yap mutlaka bulursun. Sorun belli ya virüs var yada güncelleme eksik. Bunları önce bir dene eğer olmaz ise buraya tekrar belirt başka bir tavsiyede bulunalım.

İlgilendiğiniz için teşekkürler hemen taratıyorum.

Kaspersky programıyla tarattım virüs bulmadı. Ekran kartının son çıkan driverlarını indirdim,donma sıkıntısı kalmadı. Hepinize teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı