Oyunda donma sorunu

RuFF+

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler bilgisayarımla ilgili bir sorunum var. Size danışmak istedim. Call of duty 2 oyununda pc donuyor ve kapatmak zorunda kalıyorum bilgisayarı. Msi afterburner programında işlemci sıcaklığı 45 derece,ekran kartı sıcaklığı en fazla 53 oluyor,ram kullanımıda 2900 civarı. Sizce sorun neyden kaynaklanıyor olabilir. Sistem özelliklerim:işlemci:i5 4460,ekran kartı:sapphire r7 240,ram:crucial 4 gb 1600 mhz,işletim sistemi:windows 7 ultimate 64 bit.

Oyunu internet cafeden yükledim. Üçgen oyun arşivi diye bir klasör vardı,ordan flasha attım. Oyun orjinal olması lazım. Sürücüleri nereden güncelleyebilirim.

Ama şöyle söyleyeyim size bu üçgen oyun arşivi denen firma internet cafelere oyun satıyor. 400 oyunu 2500 tl'den satıyor,sizce bu oyunlar korsan mı olur.

Şehir efsanesi ; "Oyun Korsan ise donar" inanmayın böyle şeylere. Bende dolusuna korsan oyun var. Saysam destan olur. Daha yeni yeni orjinal almaya başladım. Arada herhangi bir FPS yada donma sorunu yok. Makinede aynı makine.

Senin sorunun virüs yada ekran kartı güncellemeleri eksik olabilir komple bir kontrol et sistemini. Güncelleme yap ve bir tarat büyük ihtimalle düzelecektir.

Güncellemeyi nasıl yapabilirim. Amd sitesine giriyorum çok karışık. Amd catalist control center den güncelleme yapılabilir mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı